Nobel İlaç’ın Projesi Nobelyum, Golden Pulse Ödülleri Kapsamında Yılın En Başarılı Websitesi Seçildi

Nobel İlaç’ın Projesi Nobelyum, Golden Pulse Ödülleri Kapsamında Yılın En Başarılı Websitesi Seçildi

Golden Pulse Ödülleri Kapsamında Yılın En Başarılı Websitesi Seçildi

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren kurumların, markaların, paydaşların, sağlık ve iletişim profesyonellerinin bu alanda gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Ödülleri sahiplerini buldu. 30 farklı kategoride projenin ödüllendirildiği yarışmada YILIN EN BAŞARILI WEBSİTESİ kategorisinde ödülün sahibi Nobel İlaç tarafından hayata geçirilen NOBELYUM dijital platformu oldu.

Çok paydaşlı, çok kanallı dev bir proje olarak 1 yaşını dolduran ve hızla büyümeye devam eden Nobelyum, zengin site mimarisi ve içerikleri ile sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bilimsel hizmet deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Portal; canlı yayın altyapısı başta olmak üzere, 360 derece güncel içerik sunarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

Golden Pulse Yılın En Başarılı Websitesi seçilen Nobelyum dijital platformunun başarısı ile ilgili olarak Nobel İlaç Dijital Pazarlama Müdürü Canan Türkkan şu açıklamalarda bulundu: “Nobel İlaç olarak Sağlık profesyonelleri için inşa ettiğimiz ve koşulsuz olarak sağlık mesleği mensuplarının kullanımına sunduğumuz dijital portalımız Nobelyum yeniliklerle her geçen gün daha da büyüyor. Geçen yıl ‘Her Gün 1 Doz Nobelyum’ sloganı ile hayata geçirilen platformun günümüz itibarı ile 7.100 sağlık profesyoneli üyesi bulunuyor. Ayrıca, uluslararası da ilgi görmeye ve yeniliklerle sağlık profesyonellerinin ihtiyacına yönelik hizmet vermeye devam ediyor. Platformumuz zengin site mimarisi ve içerikleri ile hekimler ve eczacıları kapsayan sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bir tıbbi ve bilimsel hizmet sunuyor. Golden Pulse Ödülümüz ile ne kadar doğru bir projeye imza attığımızı ekipçe bir kez daha hissettik. Projenin hayata geçirilmesinde ve büyümesinde emeği olan Bahar Paröz, Bahar Turunç ve Nur Küçükçirkin en başta olmak üzere Nobel’li tüm ekip arkadaşlarımla birlikte sektör için önemli bir kaynak oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.”

Detaylı bilgi için: www.nobelyum.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nobel İlaç Hakkında:

Yarım asırı aşkın tecrübesiyle küresel bir oyuncu olan Nobel, 1964 yılında tamamen yerli sermayeli bir Türk şirketi olarak kuruldu. Firma, “İnsan sağlığı için dünyanın her köşesinde güvenilir ve erişilebilir ürünler sunma” vizyonuyla yıllar içinde uluslararası platformda değerli bir konuma erişti. Bugün Nobel; Türkiye’de üç, Kazakistan ve Özbekistan’da da birer tane olmak üzere toplam beş üretim tesisiyle faaliyet gösteriyor. Yaklaşık 3500 kişilik uzman bir kadrosu bulunan Nobel, uluslararası standartlara göre ürettiği nitelikli ürünlerini yaklaşık 50 ülkeye ihraç ediyor, 20 ülkedeki temsilcilikleriyle tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütüyor.

Önceki

Janssen Türkiye, Üç Yıl Üst Üste “En İyi İşveren” Seçildi

Sonraki

Gilead Türkiye Finans Direktörlüğüne Özgür Öner Atandı

Öne Çıkanlar