Berko İlaç Mavi-Beyaz Gruplar Tanıtım Müdürü Burak Yıldır Yıldırım Oldu

Burak Yıldır Yıldırım, Mavi-Beyaz Gruplar Tanıtım Müdürü Oldu

Başarılarının arkasında yer alan özel insan kaynağı ile Türkiye ilaç pazarında bir marka olan, “Sağlıklı Yarınlara” ulaşmada öncü Berko İlaç, yeni atamalarıyla güçlenmeye devam ediyor.

Berko İlaç Mavi-Beyaz Gruplar Tanıtım Müdürü Burak Yıldır Yıldırım Oldu

Burak Yıldır YILDIRIM

Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Fakültesi mezunu olan Burak Yıldır Yıldırım, turizm sektöründe iş hayatına başladı. 1998-2002 yılları arasında TAB Gıda/Burger King’de çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra restoran müdürü olarak görev yaptı. 2003 yılında Kocaeli bölgesi tıbbi satış temsilcisi olarak Berko İlaç’a katılan Yıldırım, sırasıyla bölge şefi ve bölge müdürü pozisyonlarında görev aldı. Son olarak Mavi-Beyaz Gruplar Tanıtım Müdürü olarak atanan Burak Yıldır Yıldırım, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Berko İlaç Hakkında

Meslek hayatına 1970’li yıllarda eczane eczacılığıyla başlayan Ecz. Berat Beran tarafından,1984 yılında kurulan Berko İlaç, insan sağlığı için üretmeye ve çalışmaya devam etmektedir. 164 ürünü, 900’e yakın çalışanı ve 21 bin metrekare kapalı alanı olan dünya standartlarındaki üretim tesisleriyle hizmet veren Berko İlaç, yıllık 90 milyon kutu üretim yaparak sağlıklı yarınlar için çalışmaktadır. Başta Irak, Vietnam, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Katar ve ABD olmak üzere 23 ülkeye aktif ihracat yapılmaktadır. Akredite Ar-Ge Merkezi’nde her yıl yaklaşık 20 yeni ürün projesi geliştirilmektedir. Sosyal sorumluluk konusu öncelikleri arasında yer alan Berko İlaç, pek çok vakıf ve sivil toplum kuruluşuyla birlikte projeler yürütmektedir. Çocukların sosyal gelişimine katkı sağlamak, çocuklarda sanat kültürünü oluşturmak hedefiyle hayata geçirilen, ilaç sektöründe “Berko Çocuk Tiyatrosu” ve pediatri servislerinde yatan çocuk hastalar için oyun alanları kurulan “Hastanede Kalan Çocuklar Oyundan Geri Kalmasınlar” projelerinin yanı sıra; Berko İlaç köy okullarının ihtiyaçlarına destek olarak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burslar vererek topluma katkı sağlamaktadır. www.berkoilac.com.tr

Önceki

Berko İlaç Pazarlama Müdürü Dr. Bilgin İlhan Oldu

Sonraki

Berko İlaç Kırmızı-Yeşil Gruplar Tanıtım Müdürü Nuri Karaoğlu Oldu

Öne Çıkanlar