Berko İlaç Muhasebe Müdürü Zeynep Gündüz Oldu

Berko İlaç Muhasebe Müdürü Zeynep Gündüz Oldu

Başarılarının arkasında yer alan özel insan kaynağı ile Türkiye ilaç pazarında bir marka olan, “Sağlıklı Yarınlara” ulaşmada öncü Berko İlaç, yeni atamalarıyla güçlenmeye devam ediyor.

Berko İlaç Muhasebe Müdürü Zeynep Gündüz Oldu

Zeynep GÜNDÜZ

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini bitiren Zeynep Gündüz, 2004 yılından beri serbest muhasebeci ve mali müşavirlik belgesine sahip. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünü bitiren Gündüz, halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde öğrenimine devam ediyor. Zeynep Gündüz, çalışma hayatına 1999 yılında Ceypa Akaryakıt’ta başladı ve daha sonrasında SMMM stajını tamamladı. 2005-2018 yılları arasında yabancı ortaklı halka açık firma olan Adel Kalemcilik’te uzman ve yönetici pozisyonlarında çalışarak SPK, MKK ve KAP süreçleri içerisinde bulundu. 2018-2020 yılları arasında Zülfikarlar Holding’te mali işler yöneticisi ve ardından halka açık şirket olan Teknosa’da mali işler müdür yardımcısı olarak UFRS raporlama konusunda çalıştı. Halka açık şirketlerde elektronik genel kurul yönetim sertifikasına sahip olan ve Mayıs 2022’den beri Berko İlaç’ta çalışan Zeynep Gündüz, Muhasebe Müdürü olarak atandı.


Berko İlaç Hakkında

Meslek hayatına 1970’li yıllarda eczane eczacılığıyla başlayan Ecz. Berat Beran tarafından,1984 yılında kurulan Berko İlaç, insan sağlığı için üretmeye ve çalışmaya devam etmektedir. 164 ürünü, 900’e yakın çalışanı ve 21 bin metrekare kapalı alanı olan dünya standartlarındaki üretim tesisleriyle hizmet veren Berko İlaç, yıllık 90 milyon kutu üretim yaparak sağlıklı yarınlar için çalışmaktadır. Başta Irak, Vietnam, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Katar ve ABD olmak üzere 23 ülkeye aktif ihracat yapılmaktadır. Akredite Ar-Ge Merkezi’nde her yıl yaklaşık 20 yeni ürün projesi geliştirilmektedir. Sosyal sorumluluk konusu öncelikleri arasında yer alan Berko İlaç, pek çok vakıf ve sivil toplum kuruluşuyla birlikte projeler yürütmektedir. Çocukların sosyal gelişimine katkı sağlamak, çocuklarda sanat kültürünü oluşturmak hedefiyle hayata geçirilen, ilaç sektöründe “Berko Çocuk Tiyatrosu” ve pediatri servislerinde yatan çocuk hastalar için oyun alanları kurulan “Hastanede Kalan Çocuklar Oyundan Geri Kalmasınlar” projelerinin yanı sıra; Berko İlaç köy okullarının ihtiyaçlarına destek olarak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burslar vererek topluma katkı sağlamaktadır. www.berkoilac.com.tr

Önceki

Berko İlaç Pazar Erişim Müdürü Emre Güngör Oldu

Sonraki

Merck Türkiye Depremden Etkilenen 50 Lisans Öğrencisine Burs Sağlıyor

Öne Çıkanlar