Berko İlaç Yeni Satış Etkinliği Yöneticisi Gökhan Ezber


Berko İlaç, yeni atamalarıyla güçlenmeye devam ediyor. Ürün sayısı, üretim hacmi, cirosu ve insan kaynağıyla her geçen gün büyüyen Berko İlaç, yeni yönetim kadrosuyla gücüne güç kattı ve organizasyonel süreçlerinde atılım gerçekleştirdi. Bu bağlamda, Berko İlaç Satış Etkinliği Yöneticisi Gökhan Ezber oldu.

Gökhan Ezber kimdir?

Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi İstatistik bölümünü ve Marmara Üniversitesi Vakfı Pre MBA programını tamamlayan Gökhan Ezber, 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri) sertifika programını bitirdi.

Çalışma hayatına 1999 yılında reklam ve pazar araştırma sektöründe başlayıp, pazar araştırma ve sistem yöneticisi olarak çalışan Ezber, 2004 yılında ilaç sektörüne geçiş yaparak Nobel İlaç’ta satış etkinliği ve pazarlama destek süreçlerini yönetti. Ardından 2013 yılında Santa Farma İlaç’ta iş süreçleri uzmanı ve proje koordinatörü olarak görev yapan Gökhan Ezber, 2015 yılında ilaç istatistikleri ve veri şirketi olan IQVIA’in (Ims Health) ilaç şirketlerinin veri ihtiyacını karşılayan biriminde müşteri hizmetleri müdürü olarak görev alarak sektörün önde gelen firmalarıyla çalıştı. Son olarak 2021 yılında Koçak Farma İlaç’ta satış etkinliği süreçlerini geliştiren Ezber, Mart 2022 tarihinde Satış Etkinliği Yöneticisi olarak Berko İlaç’a katıldı.

Önceki

Berko İlaç Yeni Teknik Hizmetler Müdürü Ahmet Kabakçı

Sonraki

Türkiye’nin En Gözde İlaç Şirketi Yine Pfizer Türkiye

Öne Çıkanlar