Boehringer Ingelheim, 2023’ü Kedi Yılı İlan Etti

Boehringer Ingelheim, 2023’ü Kedi Yılı İlan Etti

Boehringer Ingelheim Türkiye, kedilere daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla ve “Kediler benzersizdir ve benzersiz bir bakımı hak ederler” mesajı ile, 2023’ü Kedi Yılı ilan etti.  Bu mesaj ile kedi ebeveynlerini kedi bakımı konusunda bilinçlendirirken düzenli veteriner hekim kontrolünün önemini vurgulamayı hedefliyor.

Boehringer Ingelheim, Hayvan sağlığı tarafında hastalıkların öngörülmesi, önlenmesi ve tedavisi için birinci sınıf yenilikler üzerine faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, uzun vadeli bir bakış açısı ile geniş, yenilikçi bir ürün ve hizmet portföyü sunuyor.

Boehringer Ingelheim, pet konusundaki uzmanlığı ile kedilere daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla “Kediler benzersizdir ve benzersiz bir bakımı hak ederler” mesajını tüm çalışmalarında vurgulamak üzere 2023 yılını “Kedi Yılı” ilan ettiğini duyurdu. Şirket bu kapsamda, hayata geçirdiği çalışmalarla kedi ebeveynlerini kedi bakımı konusunda bilinçlendirirken düzenli veteriner hekim kontrolünün önemini vurguluyor.

Kedilerin Düzenli Veterinere Gitmesi Şart
Kedilerin Düzenli Veterinere Gitmesi Şart

Kedilerin Düzenli Veterinere Gitmesi Şart
Kedilerin kalp, böbrek ve ağrı gibi hastalıklarını pet ebeveynlerine belli etmediklerini vurgulayan Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü Przemyslaw Zielinski “Kediler, çok özel hayvanlar ve aileye girdikleri andan itibaren evin çocukları gibi değer verilip seviliyorlar. Her kedinin kendini anlatmak için farklı bir yöntemi olsa da hiçbir kedi, ağrısını belli etmeyi sevmez ve çoğunlukla sessizlik içinde acı çekerler. Bu nedenle kedileri düzenli olarak veteriner hekime götürerek kontrol ve tedavilerini gerçekleştirmek, onların sağlıklarını korumak ve dolayısıyla mutlu olmalarını sağlamak açısından son derece önemli. Ayrıca, kedilerin paraziter ilaçlarını düzenli yaptırmak da onların hayat kalitesini artıracaktır.

 

Boehringer Ingelheim olarak kedileri yakından tanıyor ve ihtiyaçlarına uygun tedavi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Kediler alanındaki uzmanlığımızla, pet ebeveynleri arasında düzenli veteriner hekim kontrolünün önemine vurgu yapabilmek, patili dostlarımızın uzun ve sağlıklı bir hayat sürebilmelerine katkı sağlamak için 2023’ü Kedi Yılı ilan ettik” dedi.

 

Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı Hakkında


Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı, hayvan hastalıklarının öngörülmesi, önlenmesi ve tedavisi için sınıfının en iyisi inovasyonlar üzerinde çalışıyor. 150’den fazla ülkedeki veteriner hekimlere, pet ebeveynlerine, çiftçilere ve otoritelere; evcil hayvanların ve besi hayvanlarının sağlığını ve yaşamını iyileştirecek kapsamlı ve yenilikçi bir ürün ve hizmet yelpazesi sunuyor. Kurulduğundan bu yana aile şirketi kimliğini koruyan ve Hayvan Sağlığı sektöründe bir dünya lideri olan Boehringer Ingelheim, bu alandaki çalışmalarında uzun vadeli bir bakış açısını benimsiyor. Boehringer Ingelheim Hayvan Sağlığı, hayvanların ve insanların yaşamlarının birbirine derin ve karmaşık şekillerde bağlı olduğu gerçeği ve “hayvanlar sağlıklı olduğunda insanların da daha sağlıklı olduğu” bilinciyle çalışıyor. Hayvan Sağlığı ve İnsan Sağlığı iş birimlerinin yarattığı sinerjilerden yararlanarak ve inovasyon yoluyla değer katarak hem hayvanların hem insanların sağlığını iyileştiriyor.

 Daha fazla bilgi için: www.boehringer-ingelheim.com/animal-health.

 

 

Önceki

Prof. Dr. Ceylaner: “Türkiye’de Tahmini 2 Milyon Akdeniz Anemisi Taşıyıcısı Bulunuyor”

Sonraki

Berko İlaç Pazarlama Müdürü Dr. Bilgin İlhan Oldu

Öne Çıkanlar