Boehringer Ingelheim Türkiye’de Global Atama

Boehringer Ingelheim

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Müşteri Deneyimi Müdürü olarak görev yapan Gökhan Sezgin, Afrika Bölgesi’ne Müşteri Deneyimi Müdürü olarak atandı. Gökhan Sezgin, bundan sonra görevine Dubai’den devam edecek.

Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı ilaçları, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atmakta ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle çalışmakta olan Boehringer Ingelheim Türkiye, global atamalarına devam ediyor.

2018 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesinde bulunan ve son olarak Müşteri Deneyimi Müdürü unvanı ile görev yapan Gökhan Sezgin, Afrika Bölgesi’ne Müşteri Deneyimi Müdürü olarak atandı. Sezgin’in görevine Dubai’den devam edeceği belirtildi.

Görev aldığı süre boyunca Hayvan Sağlığı bünyesinde Müşteri Deneyimi departmanının kurulmasında önemli rol oynayan Sezgin’in aynı zamanda bu alanda pek çok “En iyi uygulama” başarısının Türkiye’den çıkmasına da katkı sağladığı belirtildi.

Gökhan Sezgin 2009 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Finans ve danışmanlık sektörlerindeki tecrübesinin ardından, ilaç sektörüne 2014 yılında Pfizer firmasında Satış ve Pazarlama Hizmetleri İş Ortağı olarak adım attı. Ardından Abbott firmasına geçen Sezgin, üç yıl süresince Satış Gücü Etkinliği Müdürü unvanı ile kariyerine devam etti. 2018 yılında ise Boehringer Ingelheim Türkiye ailesine katıldı.

Önceki

İçimizde 10.000’e yakın PKU’lu Bulunuyor

Sonraki

Kilo Problemlerinin Altında Uyku Apnesi Yatıyor Olabilir!

Öne Çıkanlar