Boehringer Ingelheim Türkiye’den Viyana’ya Global Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye, Global Atamalarına Devam Ediyor:

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi‘ne CRM & Platform Müdürü olarak atandı.

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 17 Kasım 2022 – 130’dan fazla pazarda, yaklaşık 52 bin çalışanıyla küresel bir aile şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren Boehringer Ingelheim, tüm çalışanlarına global kariyer imkanları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Boehringer Ingelheim Türkiye, Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev yapmakta olan Derya Doğan’ın, Boehringer Ingelheim Viyana Medikal İş Birimi’ne CRM & Platform Müdürü olarak atandığını duyurdu. 

Derya Doğan, Boehringer Ingelheim Türkiye’de bulunduğu süre boyunca İnsan Sağlığı İş Birimi’nde Veeva CRM iş süreçlerine uzun yıllar katkı sağlamış, Dijital Etkileşim ekibine dijital platform ve kanal kullanım süreçlerinde destek olmuş ve uzaktan etkileşim kanallarının lansmanını başarıyla gerçekleştirmiştir.

Derya Doğan Kimdir?

2005 yılında Netron Technology firması ile kariyer hayatına başlayan Derya Doğan, 2008 yılında OnlineBaski.net firmasının kurucu ortağı oldu. Burada 4 yıl çalışmalarına devam ettikten sonra  Bilgi Kurdu firmasında Uzaktan Eğitim Uzmanı rolüne devam etti. 2012 yılında ise Boehringer Ingelheim, Ticari Hizmetler sorumlusu olarak göreve başladı. 2019 – 2021 yılları arasında Boehringer Ingelheim Sahra-Altı Afrika ülkelerine de Müşteri Değer Sorumlusu olarak destek verdi. Doğan son 1,5 yıldır, Boehringer Ingelheim Türkiye’de Dijital Etkileşim Koordinatörü olarak görev alıyordu.

Boehringer Ingelheim Hakkında

Boehringer Ingelheim olarak insanların ve hayvanların yaşamlarını iyileştiren çığır açıcı tedaviler geliştirme misyonuyla çalışıyoruz. Önde gelen araştırma odaklı bir biyofarmasötik şirketi olan Boehringer Ingelheim, henüz karşılanamayan sağlık ihtiyaçları alanında inovasyonlar aracılığıyla değer yaratıyor. Kurulduğu 1885 yılından günümüze aile şirketi kimliğini sürdüren Boehringer Ingelheim, çalışmalarında uzun vadeli bir yaklaşımı benimsiyor. Yaklaşık 52.000 çalışanıyla İnsan Sağlığı, Hayvan Sağlığı ve Biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında 130’dan fazla pazarda faaliyetlerini sürdürüyor. Daha fazla bilgi için: www.boehringer-ingelheim.com.

Önceki

Amgen Türkiye 44. İstanbul Maratonu’nda Kemik Sağlığına Dikkat Çekti

Sonraki

Alexion, AstraZeneca Nadir Hastalıklar Bu Alandaki 30. Yılında Mirasını ve Geleceğini Kutluyor

Öne Çıkanlar