Emre Tüzer, MSD’nin Geleceğin Pazarlaması Lideri Oldu

Emre Tüzer, MSD’nin Geleceğin Pazarlaması Lideri Oldu

MSD’de 2021’den beri Hasta Erişim ve Sağlık Politikaları Direktörü olarak görev yapan Emre Tüzer, MSD’nin Gelişen Pazarlar’dan sorumlu Geleceğin Pazarlaması Lideri oldu.

Hayatları kurtarma ve iyileştirme misyonu ile 130 yılı aşkın süredir dünyanın en zorlu hastalıkları için ilaçlar ve aşılar sunan, yaşam için keşfeden MSD, organizasyonel yapısını güçlendirmek üzere yeni bir atama gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Mart 2021’den bu yana MSD Türkiye’de Pazar Erişim Direktörü olarak görev alan Emre Tüzer, Geleceğin Pazarlaması Lideri olarak atandı.

MSD Türkiye’de şirketin Geleceğin Pazarları önceliklerinden birisi olan “Erişim için sağlık politikalarına yön verme” vizyonuna yönelik olarak başarılı stratejik dönüşümlere öncülük eden Emre Tüzer, 1 Ağustos 2022 itibarıyla Gelişen Pazarlar’dan sorumlu Geleceğin Pazarlaması Lideri olarak yeni göreviyle MSD’nin hedeflerine katkı sunacak. Tüzer yeni görevinde, MSD’nin Gelişen Pazarlar Liderlik Ekibi, Bölgesel Liderlik Ekibi üyeleri ve Global Dijital Pazarlama ve Ticari Mükemmellik Ekibi ile çalışacak.

Önceki

Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi İlk Yüz Yüze Bilim Etkinliğini Gerçekleştirdi

Sonraki

Menarini Türkiye’den Yurtdışına Atama

Öne Çıkanlar