Golden Pulse Awards’tan Polifarma’nın İnsan Kaynakları Uygulamalarına Büyük Ödül

Türkiye’de 37 yıldır toplum sağlığına ve sağlık sektörüne katkı sağlayan, yüzde 100 yerli sermayeli Polifarma, Golden Pulse Awards’ta “Polifarma Sokağı” projesiyle, “Yılın En Başarılı Kurum İçi Eğitimi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm kurumların, markaların, paydaşların ve sağlık iletişimi profesyonellerinin gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Awards’un bu yılki kazananları açıklandı. Proje ve çalışmaların Farma OTC, Health Wellness, Sağlık İletişimi, Marka Ekipleri olmak üzere 5 ana bölümde, 45 ayrı kategoride yarıştığı Golden Pulse Awards’ta Polifarma, kurum içi sosyal platformu olan “Polifarma Sokağı”  ile, “Yılın En Başarılı Kurum İçi Eğitimi” kategorisinde ödülün sahibi oldu. 5 Ocak’ta Shangri-La Bosphorus Otel’de düzenlenen ve Polifarma Yönetim Kurulu üyelerinin birlikte kalıtım gösterdiği törende ödülü, Polifarma İlaç adına İnsan Kaynakları Müdürü Banu Hamarat aldı.

Sektörün en değerli ödüllerinden birini kazanmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Polifarma İlaç İnsan Kaynakları Müdürü Banu Hamarat, “Öncelikle bizi bu ödüle layık gören değerli jüri üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Polifarma olarak “Önce Hayat” diyerek daima fayda yaratmak, çalışma arkadaşlarımıza, topluma ve ülkemize her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza daha iyi bir çalışma ortamı, kendini geliştirme fırsatı sunuyoruz. Polifarma Sokağı da bu anlamda geliştirdiğimiz bir proje. Mevcut ve potansiyel çalışma arkadaşlarımıza verdiğimiz liderlikten empatiye birçok farklı konudaki eğitimin yanı sıra tavla turnuvası, yılbaşında online tombala, film okuması, kahve sohbetleri, doğum günü partisi gibi farklı etkinliklerle hep birlikte olduk. 2023’te de Polifarma Ailesi olarak fayda yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Polifarma İlaç Hakkında:

Hastane ürünleri alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen Polifarma’nın yolculuğu, merhum Eczacı Necdet Nuri Kumrulu’nun 1963 yılında kurulan Aroma İlaç’a 1983 yılında ortak olması, ardından ise 1992 yılında şirketi satın alarak faaliyetlerine aynı adla devam etmesiyle başlıyor. Bugün, 37 yıllık geçmişe sahip, %100 yerli sermayeli bir ilaç firması olarak pazar lideri olduğu serum üretiminin yanında, IV (damar yolu) ilaç portföyünü hızla geliştiriyor. Şirket, 2021 itibarıyla girdiği reçeteli pazarlarda büyümeye devam ediyor.

Önceki

Santa Farma Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’ne Murat Çelik Atandı

Sonraki

Bilim Gençlerle Kazanacak Projesi 2023’e Yeni Bilim Etkinlikleriyle Merhaba Diyor

Öne Çıkanlar