Janssen Türkiye’den Global Atama

Janssen Türkiye

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen Türkiye bünyesinde, Onkoloji & Hematoloji İş Birim Direktörü olarak görev yapan Çağdaş Yılmaz’ın yeni sorumluluğu EMEA Entegre Marka Değer Takım Lideri oldu.

Yenilikçi bakış açısı ve küresel vizyonundan beslenen; hasta odaklı yaklaşımı ve çalışanlarının her alanda gelişimini destekleyen yapısıyla 22 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, global atamaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Çağdaş Yılmaz, Temmuz 2021 itibarıyla, yeni görevinde Hematoloji portföyünde yer alan hücresel tedaviler için Avrupa, Ortadoğu ve Afrika coğrafyalarından oluşan; EMEA bölgesinin ticari strateji ve taktiklerinin uygulanması ve yönetilmesinden sorumlu olacak. Ticari stratejik liderlik sağlayan Entegre Marka Değeri Ekibi’ne liderlik edecek. Yılmaz, yeni dönemde EMEA ve fonksiyonlar genelinde lansman hazırlıklarına rehberlik edecek.

Yaklaşık 20 senelik profesyonel hayatında, hızlı tüketim, OTC ve ilaç sektörlerinde pazarlama, ticari pazarlama, proje yönetimi ve stratejik pazar erişim alanlarında birçok farklı görevde deneyim kazanmış olan Çağdaş Yılmaz, Johnson & Johnson ailesine 2013 yılında Onkoloji Kıdemli Ürün Müdürü olarak katıldı. Lisans eğitimini ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Yılmaz, yüksek lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı.

Önceki

Küçük Yaşlarda Büyük Risk; İdrar Yolu İltihabı

Sonraki

Takeda 240. Yılını Kutluyor

Öne Çıkanlar