Janssen Türkiye’den Yeni Atama

yeni atama

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin Merkezi Sinir Sistemi İş Birimi Liderliğine Dağhan Güçlü atandı.

135 yıllık bilimsel mirası, inovatif bakış açısı ve global vizyonundan beslenen hasta odaklı yaklaşımı ile 22 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, Dağhan Güçlü’yü Merkezi Sinir Sistemi İş Birimi Lideri olarak liderlik ekibine dahil etti.

Janssen Türkiye’de, Temmuz 2021 itibarıyla Merkezi Sinir Sistemi İş Birimi Lideri olarak göreve başladı. Dağhan Güçlü Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladı. Güçlü, akabinde Koç Üniversitesi’nde İşletme (MBA) Yüksek lisansı yaptı. Johnson & Johnson’a katılmadan önce Petrol Ofisi ve 3M firmalarında satış alanında sorumluluk aldı. Sonrasında da ilaç sektöründe Roche ve Merck firmalarında farklı terapötik alanlarda satış, pazarlama ve strateji alanlarında, Ürün Tanıtım Uzmanı, Ürün Müdürü, Lansman Hazırlık Müdürü, Pazarlama Müdürü, Strateji & Operasyon ve İş Mükemmeliyeti Direktörü gibi pozisyonlarda önemli çalışmalara imza atan Dağhan Güçlü, son olarak Merck’te Onkoloji İş Birim Direktörü olarak görev yapıyordu.

Önceki

Böbrek Sağlığı için 7 Öneri

Sonraki

Kanser Ağrılarında Doğru Yönlendirme Önemli

Öne Çıkanlar