Janssen Türkiye’nin OneHR Türkiye & Türkiye Janssen İK Lideri Sinem Atmaca oldu

Türkiye Janssen

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson‘ın ilaç grubu Janssen Türkiye‘nin OneHR Türkiye & Türkiye Janssen İK liderliğine Sinem Atmaca atandı.

Yenilikçi bakış açısı ve küresel vizyonundan beslenen, hasta odaklı yaklaşımı ve çalışanlarının her alanda gelişimini destekleyen yapısıyla 22 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, Sinem Atmaca’yı OneHR Türkiye & Türkiye Janssen İK Lideri olarak liderlik ekibine dahil etti. Janssen Türkiye’de Yetenek Yönetimi, Yetenek Geliştirme, Organizasyonel Tasarım ve Değişim Yönetimi girişimlerinde İş Liderleri ile ortaklıklar kurarak, Janssen Türkiye için OneHR & ilaç stratejilerine liderlik etme konularında görev yapacak olan Atmaca Ağustos ayı itibariyle görevine başladı.

Janssen Türkiye’de OneHR Türkiye & Türkiye Janssen İK Lideri olarak göreve başlayan Sinem Atmaca, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı, akabinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nden İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası’nı aldı. Atmaca, Johnson & Johnson’a katılmadan önce Koç Sistem, SAP Türkiye, PepsiCo ve Abbott’ta farklı İnsan Kaynakları pozisyonlarında görev yaptı. Kurumsal dönüşüm ve stratejilere liderlik etme, organizasyon içerisinde çalışan ve kültür önceliklerini hayata geçirme; ve saha ekibi ile ilgili kariyer projelerinde EMEA ile ortaklık kurma konusundaki başarılarıyla tanındı. Sinem Atmaca, son olarak Abbott Türkiye’de Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapıyordu.

Önceki

“Obeziteli Bireyler En Çok Kelimelerle Yara Alıyor”

Sonraki

Kök Hücre Nakli Tedavisi Umut Dağıtıyor

Öne Çıkanlar