Menarini Türkiye Tüketici Sağlığı Dijital Eğitim Platformu Açıldı

Menarini Türkiye Tüketici Sağlığı Dijital Eğitim Platformu Açıldı

Köklü geçmişi, güçlü bilimsel altyapısı ile kaliteli ve erişilebilir sağlık çözümleri üreten Menarini Türkiye, sağlık profesyonellerine yönelik zengin içerikli dijital platformu Menarini Kampüs’ü hayata geçirdi. Alanında uzman isimlerin teknik, mesleki ve güncel konulara yönelik videolarını kullanıcılara dijital ortamda sunacak dijital platform ile, bilimsel içeriklere hızlı bir şekilde erişim sağlamak ve çevrimiçi organizasyonlar gerçekleştirmek amaçlanıyor.

Menarini Türkiye Tüketici Sağlığı’nın yalnızca sağlık profesyonellerinin kullanımına yönelik olarak geliştirdiği Menarini Kampüs, çevrimiçi toplantıları, workshoplar, vaka analizleri ile katılımcılara kendilerini geliştirme imkanı sunuyor. Katılımcıların medikal içerikten kişisel gelişime kadar birçok içeriğe interaktif videolar ve makaleler ile ulaşılabilecekleri platform özgün bir dijital kampüs deneyimi yaşatıyor.

Menarini Kampüs ile sağlık profesyonellerinin tüketici sağlığı alanında gelişimlerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Menarini Türkiye Tüketici Sağlığı İş Birimi Direktörü Dr. Kürşad Koç, “Bu platformumuzda sağlık profesyonelleri için özenle hazırlanmış içerikler ve etkinlikler bulunuyor. Menarini Kampüs sadece medikal içeriklerden oluşmuyor; aynı zamanda sağlık profesyonellerinin kişisel gelişimini de destekleyecek şekilde zenginleştirilmiş bir yapı oluşturduk. Menarini Kampüs’ü erişimi kolay ve kullanıcı dostu bir dijital buluşma noktası olarak kurguladık.  Menarini Türkiye olarak tüketici sağlığı alanında çalışan sağlık profesyonellerinin sürekli gelişimleri için yenilikçi projelerimize ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Menarini Kampüs’te ayrıca tüketici sağlığı alanındaki tüm dijital projelerin lansman etkinlikleri, duyurular, eczane kampanyaları ve gerçekleşen etkinliklerden bilgiler de paylaşılacak.

Önceki

“Benim Adım İnsan” Projesi Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde Gümüş Ödül’ün Sahibi Oldu

Sonraki

MSD Türkiye’de Üst Düzey Atama

Öne Çıkanlar