MSD Türkiye’de Yeni Atama

msd türkiye

Güçlü portföyü ile 130 yılı aşkın süredir dünyanın en zorlu hastalıkları için ilaç geliştirerek yaşam için keşfeden MSD’de, üst düzey atama gerçekleşti. Janssen Türkiye’de MSS İş Birimi Direktörü olarak görev alan Emre Tüzer, Mart 2021 itibariyle MSD Türkiye Pazar Erişim Direktörlüğü görevine getirildi.

Sektörün lider ilaç şirketleri arasında yer alan MSD Türkiye’de üst düzey yeni atama gerçekleşti. 2007 yılından günümüze kadar Janssen Türkiye ve Janssen EMEA’da birçok farklı rol üstlenen Emre Tüzer’in de MSD Türkiye Pazar Erişim Direktörü olarak görev yapacağı açıklandı.

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret mezunu oldu. Liverpool Üniversitesi’nden Halk Sağlığı Yüksek Lisans derecesine sahip. Kariyerine 2004 yılında, Bayer Türk’te Yönetici Adayı olarak başladı ve 2007 yılında Janssen Türkiye organizasyonuna katıldı. 2007 yılından günümüze kadar Janssen Türkiye ve Janssen EMEA’da MSS Pazarlama Müdürü, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Şizofreni & Alzheimer Stratejik Pazarlama Direktörü, PAH İş Birimi Direktörü ve Türkiye Kurumsal İlişkiler Direktörü gibi birçok farklı rol üstlendi. Emre Tüzer, Kasım 2020’den bugüne kadar Janssen Türkiye MSS İş Birimi Direktörü görevini yürütmekteydi. Mart 2021 itibariyle ise Emre Tüzer, MSD Türkiye Pazar Erişim Direktörü görevine atanarak, MSD Türkiye Liderlik Takımı’nın bir üyesi oldu.

Önceki

MSD Türkiye’de Üst Düzey Atama

Sonraki

Amgen’den Kadın Çalışanları Güçlendirecek Program

Öne Çıkanlar