MSD Türkiye’de Yeni Atama

MSD Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Nalan Öğüt Koray, Gelişmekte olan pazarlar ve EEMEA Yetenek Lideri görevine atandı.

MSD, Türkiye’de yapılan yeni atamalarla birlikte, Nalan Öğüt Koray MSD’nin İnsan Sağlığı İnsan Kaynakları bölümünde yürütülen projede rol alacak. Proje kapsamında, bölgesel ve ülke yetenek liderleri ile yakın bir şekilde çalışarak, yetenek yönetimi süreçlerinin daha da etkin ilerlemesine odaklanacak olan Koray, Gelişmekte olan pazarlar ve EEMEA Bölgesi Yetenek Yönetimi Lideri olarak da görev alacak.

Nalan Öğüt Koray hakkında

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Nalan Öğüt Koray, MSD‘ye katılmadan önce yaklaşık 11 sene boyunca Procter & Gamble’da İş ve Çalışan İlişkileri, İşe Alım ve İş Ortaklığı alanlarında farklı projelerde yer alarak, sırasıyla İşe Alım Lideri ve İK İş Ortağı görevlerini üstlendi. 2018’de Türkiye Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak MSD’ye katılan Koray, MSD’nin Vizyon 2023 ve Vizyon 2025 yolculuğunda Türkiye Liderlik Ekibinin bir parçası olarak çalıştı. Organizasyonun iş hedeflerine ulaşabilmesi için bağlılık, gelişim, çeşitlilik & dahil etme ile yetenek alanlarına yön verdi. MSD Future Leadership Program, Liderlik Her Gün, Watchmakers ve Pathfinder Mentorluk Programı gibi programları yürüttü.

Önceki

Defne Altay Nazlı, Gilead Türkiye Hematoloji-Onkoloji İş Birimi Direktörü Oldu

Sonraki

MSD Türkiye’nin Yeni İK Direktörü Aslı Menemenlioğlu

Öne Çıkanlar