Novartis, Üst Üste 8. Kez” En İyi İşverenler” Listesinde

Novartis, Üst Üste 8. Kez” En İyi İşverenler” Listesinde

Şirket kültürü ve çalışan deneyimine verdiği önemle yenilikçi uygulamalara imza atan Novartis Türkiye, Great Place to Work tarafından gerçekleştirilen “2023 Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında 8. kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer aldı.

Kalıcı başarının temelinde mutlu ve huzurlu çalışanların olduğu yaklaşımını benimseyen Novartis, hayata geçirdiği çalışan odaklı uygulamalarıyla bu sene de ödüllendirildi. Novartis Türkiye, iş yeri kültürü ve çalışan deneyimini ölçümlemede öncü kuruluşlardan olan Great Place to Work tarafından düzenlenen “2023 Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında üst üste 8. kez “En İyi İşveren” listesinde yer aldı.

Novartis Türkiye İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörü Dr. Senay Kızılkaya, Great Place To Work Enstitüsü tarafından Türkiye’nin “En İyi İşveren”leri arasında yer almaktan duydukları mutluluğu belirterek şunları paylaştı: “Novartis olarak şirket kültürümüzü önceliklendiriyor ve sürekli daha iyiyi hedefliyoruz. Bu kültürün temel unsurlarının başında çeşitlilik içeren, farklılıklara saygılı ve kapsayıcı bir ortam oluşturmak geliyor. Kapsamlı içeriklere sahip programlar aracılığıyla çalışanlarımızın öğrenme ve gelişimine yatırım yapıyoruz; bu eğitimler, hem teknik hem de sosyal beceri eğitimlerinin yanı sıra liderlik geliştirme fırsatlarını da içeriyor. İş-yaşam dengesini son derece önemsiyoruz ve çalışanların sağlıklı bir iş-yaşam dengesi kurmalarına yardımcı olmak için esnek çalışmaya yönelik uygulamalar sunuyoruz. Çalışan geri bildirimlerini her koşulda önemsiyor, anketler ve dijital iç iletişim platformları gibi kanallar aracılığıyla çalışanlarımızın görüşlerinden aktif olarak faydalanıyoruz. En iyi yetenekleri kazanmaya ve çalışan bağlılığına odaklanmış bir şirket olarak “En İyi İşveren” listesinde üst üste 8. kez yer alarak bu çabalarımızın takdir görmesi bizim için büyük bir mutluluk kaynağı.”

Novartis hakkında

Novartis, insanların yaşamlarını iyileştirmek ve uzatabilmek için tıbbı yeniden tasarlamaktadır. Ar-Ge’de teknoloji liderliği ve yeni erişim yaklaşımları aracılığıyla toplumlardaki en büyük hastalık yüklerini hafifleten yüksek değerli ilaçlar sunar. Yeni ilaçlar bulma arayışında, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapan dünyanın en iyi şirketleri arasında sürekli olarak yer almaktadır. Novartis ürünlerini dünya çapında yaklaşık 800 milyon insana ulaştırmak için 140’tan fazla milletten yaklaşık 106.000 kişi birlikte çalışmaktadır. https://www.novartis.com

Önceki

Depremde Hasar Gören Aile Sağlığı Merkezi Yeniden Yapılacak

Sonraki

DoktorTakvimi, Bu Yıl Da Great Place To Work Listesinde Yerini Aldı

Öne Çıkanlar