Pfizer Türkiye 2023 LinkedIn Top Companies Listesinde

Pfizer Türkiye 2023 LinkedIn Top Companies listesinde

Türkiye’de yayınlanan 2023 LinkedIn Top Companies listesi, LinkedIn News tarafından açıklandı. Kariyer gelişiminin farklı unsurlarını ölçen LinkedIn verileriyle oluşturulan liste, kurum çalışanlarının kendilerini uzun vadeli başarıya hazırlayacak bir kariyer oluşturmalarına yardımcı olan şirketleri ortaya koyuyor. Türkiye’de kariyerini geliştirmek için en iyi 15 iş yerini belirleyen listede Pfizer Türkiye de yer alıyor.

Çalışanların kariyer yolculuklarının her aşamasında başvurabilecekleri bir kaynak sağlama amacı ile hazırlanan ve yetenek gelişimi, şirketin istikrarı, şirket dışı fırsatlar, şirket yakınlığı, cinsiyet çeşitliliği, eğitim geçmişi, çalışan sayısı gibi kriterlerin göz önünde bulundurulduğu bu listede Pfizer Türkiye de 11. sırada yer aldı.

Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı bu başarıyla ilgili şunları söyledi: “Çeşitlilik ve kapsayıcılığın aktif bir destekçisi olarak yalnızca yetenek gelişimine yatırım yapmakla kalmayan, aynı zamanda çalışanların açık iletişim kurabildikleri ve değerli hissettikleri bir biyofarma şirketiyiz. Çalışanlarımız, Pfizer dünyasının keyifli ve esnek çalışma ortamında, yaşam için çalışmanın mutluluğunu tadıyor ve fırsatlarla dolu bir kariyer yoluna sahip oluyor. Çeşitlilikle zengin, kapsayıcılıkla bütün anlayışımız kapsamında şirketimizde cinsiyet, jenerasyon ve engellilik çeşitliliği, cinsel yönelim, kapsayıcı kültür ve iş-yaşam entegrasyonunu geliştirmek üzere Mozaik inisiyatifini de hayata geçirdik. Cinsiyet ayrımı yapmadan tüm partnerlerin de özel sağlık sigortası kapsamına alınması gibi çok yenilikçi çalışmalara imza atmanın yanı sıra esnek çalışma ve “Lider Okulu” konumlanmamızla sadece sektöre değil, tüm İK dünyasına örnek olacak projeler geliştirip uyguluyoruz. 36 küresel pazarda yayınlanan, Türkiye’de profesyonellerin kariyerlerini ilerletmek için en iyi iş yerlerini belirlemelerine yardımcı olan 2023 LinkedIn Top Companies listesinde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.”

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastalara faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer’de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye’de de hizmet vermektedir.

www.pfizer.com.tr

Önceki

Türk Kardiyoloji Derneği: “Pulmoner Hipertansiyon (PH) Riski, Kanserin En Tehlikeli Türleri İle Yarışıyor”

Sonraki

Tohum Otizm Vakfı 20 Yaşında

Öne Çıkanlar