Pfizer’da Yeni Atama

atama

Doç. Dr. Levent Mert Günay, Pfizer Afrika ve Ortadoğu İnflamasyon ve İmmünoloji Kıdemli Medikal Direktörü oldu.

8 yıldır Pfizer ailesinin üyesi olan, 2019’dan bu yana Pfizer Gelişen Pazarlar ve Çin İnflamasyon & İmmünoloji Medikal Direktörü görevini başarıyla yürüten Doç. Dr. Levent Mert Günay, 1 Eylül itibariyle Pfizer Afrika ve Ortadoğu; İnflamasyon ve İmmünoloji Kıdemli Medikal Direktörü rolünü üstlenecek.

1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan, ihtisasını da aynı üniversitenin Üroloji Anabilim Dalı’nda tamamlayan Doç. Dr. Levent Mert Günay farklı üniversitelerde ve hastanelerde çalıştı. Akademik alanda birçok yayını olan Günay, Pfizer’deki kariyerine medikal danışman olarak 2013’te başladı. 2019’dan bu yana Pfizer Gelişen Pazarlar ve Çin İnflamasyon ve İmmünoloji Medikal Direktör görevini sürdürmekteydi.

Doç. Dr. Levent Mert Günay yeni sorumluluğu ile ilgili şunları söyledi: “Pfizer rotasyon kültürünün çok güçlü olduğu, çalışanlarına yeni ufuklar açan bir kurum. Bu çatı altında, hasta ve toplum sağlığı için çalışırken, bilimsel kimliğimi de geliştirdim; bu birikimimi tıbbi ihtiyacın en yoğun olduğu Afrika ve Ortadoğu’da; yaşayan insanların hizmetine sunabileceğim için mutluyum.

Önceki

SMA Tedavi Edilebilir ve Önlenebilir Bir Hastalıktır

Sonraki

Klimalardaki Sinsi Tehlike: Lejyoner Hastalığı

Öne Çıkanlar