“Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nı Hayata Geçirdi.

“Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nı Hayata Geçirdi.

Roche Türkiye, Cumhuriyet’in 100. Yılı kapsamında Ege Orman Vakfı’na çalışanları adına fidan bağışında bulunarak Bursa Osmangazi mevkiinde “Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nı hayata geçirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ve inkılapları ışığında sağlık hizmetleri ekosisteminin geleceğine yön vermek ve daha fazla hasta için daha fazla fayda sağlamak üzere çalışan Roche Türkiye, Cumhuriyet’in 100. Yılı kapsamında Ege Orman Vakfı’nın “Yüzüncü Yıl Ormanları” projesine çalışanları adına 10.000 fidan bağışında bulunarak Bursa Osmangazi mevkiinde “Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nı oluşturdu.

Roche, yenilikçi tanı ve tedavi çözümleri ile sağlık hizmetlerini şekillendirme, yaşamları değiştirme vizyonuyla hastaların tedavi süreçlerine katkı sağlıyor. Toplumsal sosyal sorumluluk anlayışıyla hayata geçirdiği projeler ve girişimlerle Roche Türkiye, çevreye karşı sorumluluklarını da yerine getiriyor. Bu kapsamda Roche Türkiye, Ege Orman Vakfı’na yaptığı fidan bağışıyla Bursa Osmangazi mevkiinde 10.000 fidanlık “Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nı çalışanları adına hayata geçirdi.

Roche 100. Yıl Cumhuriyet Ormanı”nın ilk fidanları Roche Türkiye çalışanları tarafından 19 Ekim’de dikildi.

Roche Hakkında  

1896 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde kurulan ve markalı ilaçların endüstriyel üreticilerinden biri olan Roche, dünyanın biyoteknoloji şirketi ve In Vitro Diagnostik (vücut dışı tanı) alanında bilinmektedir. Roche, dünya çapında insanların yaşamlarını iyileştirmek için tanı ve tedavi çözümleri geliştirmek üzere bilimsel mükemmelliğe ulaşmak için çalışmaktadır. Kişiye özel sağlık hizmetleri alanında öncü olan Roche, sağlık hizmetlerini toplum üzerindeki etkisini artıracak şekilde dönüştürmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Roche, her bir bireye iyi sağlık hizmetini sunmak için birçok paydaşla iş birliklerine imza atarak, tanı ve tedavi alanındaki güçlü konumunu klinik uygulamalardan elde edilen veri içgörüleriyle desteklemektedir. Roche, çalışma alanlarında benimsediği uzun vadeli bakış açısı sayesinde Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksleri tarafından üst üste 13 kez ilaç endüstrisindeki sürdürülebilir şirketlerden biri olarak seçilmiştir. Bu, Roche’un faaliyet gösterdiği her ülkede, yaptığı yerel ortaklar ile birlikte sağlık hizmetlerine erişimi artırma çabalarının bir sonucudur. Roche Grubu Amerika’da bulunan Genentech’in tamamına, Japonya’da bulunan Chugai Pharmaceutical şirketinin de çoğunluk hissesine sahiptir.  Ayrıntılı bilgi için www.roche.com’u ziyaret ediniz.

Bu açıklamada kullanılan veya bahsedilen tüm ticari markalar yasalarla korunmaktadır.

Önceki

Meme Kanseri Farkındalığı ve Erken Tanının Önemi için Çırağan Palace Kempinski İstanbul ile Memeder 9 Yıldır El Ele

Sonraki

Hematoloji Derneği Eski Başkanı Prof. Dr. Yücel Tangün Vefat Etti

Öne Çıkanlar