Roche Diagnostik Türkiye’nin İş ve Çeviklik Lideri Müge İrfanoğlu

Roche Diagnostik Türkiye, bünyesinde çevik kültürü geliştirmeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Müge İrfanoğlu, Roche Diagnostik Türkiye’nin İş ve Çeviklik Lideri olarak markanın dönüşüm yolculuğunda yerini aldı.

Müge İrfanoğlu kimdir?

Müge İrfanoğlu, 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı yıl PwC Türkiye’nin Denetim Departmanında profesyonel kariyerine başladı. 2003 yılında Yapı Kredi Bankası Mali Planlama, Yönetim ve Kontrol Departmanına geçiş yaptı. Boğaziçi Üniversitesi Finans Mühendisliği üzerine Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan İrfanoğlu, Yapı Kredi Bankası’ndaki kariyerine Segment ve Kampanya Yönetimi ile devam etti.

2009 yılından itibaren ise sırasıyla Oracle Corporation ve Allianz Sigorta’da Kıdemli Danışman, Banka Sigortacılığı, Strateji ve İş Geliştirme Grup Başkanı gibi farklı pozisyonlarda yer aldı. Son 3 yıldır Allianz Sigorta’nın Çevik Koçluğunu üstlenen İrfanoğlu, 2022 Nisan ayı itibarıyla Roche Diagnostik Türkiye’nin çevik dönüşüm yolculuğuna değer katmak üzere İş ve Çeviklik Lideri pozisyonuna getirildi. İrfanoğlu aynı zamanda, aktif olarak profesyonel koçluk ve mentorluk da yapıyor. 

Önceki

Obeziteyle İlgili 78.216 Haber İncelendi

Sonraki

AstraZeneca Türkiye Biyofarma Yeni İş Birimi Direktörü Berrak Yücel Oldu

Öne Çıkanlar