TRPharm’da Üst Düzey Atama

TRPharm

Levent Soyluoğlu, TRPharm Finans ve Stratejik Planlama Direktörü olarak atandı. Soyluoğlu, TRPharm Türkiye’nin stratejik hedefleri ve kurumsal dönüşüm sürecine de destek verecek ve TRPharm İcra Kurulu’nun daimî üyesi olarak görev yapacak.

Levent Soyluoğlu, Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2005 yılında Deloitte Türkiye Denetim Bölümü’nde başladı. 2010 yılında Denetim Müdürü olarak yöneticilik hayatına başladı. Aynı yıl Türkiye’nin önde gelen yerli jenerik ilaç üreticilerinden Deva Holding (EastPharma Group) bünyesinde Bütçe Raporlama Müdürü olarak atandı. Soyluoğlu, 11 yıllık Deva Holding kariyeri süresince sırasıyla; Bütçe Raporlama Müdürlüğü, Bütçe ve Mali Kontrol Müdürlüğü ve Hazine ve Bütçe Raporlama Grup Müdürlüğü pozisyonlarında önemli görevler üstlendi.

Levent Soyluoğlu, 2020 yılında Koç Üniversitesi Executive Master of Business Administration (EMBA) bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Soyluoğlu, 2021 yılı Nisan ayı itibariyle TRPharm bünyesine katılarak Finans ve Stratejik Planlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

Önceki

Obezite Astım Riskini Artırıyor

Sonraki

“Covid Pozitif Anneler Bebeklerini Emzirmeye Devam Etmeli”

Öne Çıkanlar