Tüketici Sağlığında Uzmanlık Arayanların Adresi Medipera

Tüketici Sağlığında Uzmanlık Arayanların Adresi Medipera

Tüketici Sağlığında Uzmanlık Arayanların Adresi Medipera

Medikal ve tüketici sağlığı sektörünün üreticilerinden Turkuaz Healthcare, ürünlerini yeni iştiraki Medipera.com’da kullanıcılarla buluşturuyor. Tüketici sağlığı alanında uzmanlık arayanların adresi olan platform; her durumda sunduğu çözüm odaklı yaklaşımın yanı sıra farklı beklentilere yanıt veren, spesifik ve uzmanlaşmış ürünlerle portföyünü genişletiyor.

E-ticaret sektöründe hızını artıran Turkuaz Healthcare, sektörün medikal oyuncusu haline gelen Medipera.com‘da uzmanlığını ve yeniliklerini geniş kitlelerle buluşturuyor. Turkuaz Healthcare, tüketici sağlığına yönelik kişisel bakım, kadın sağlığı, kişisel hijyeni, cinsel sağlık ve yanık bakım ürünleriyle Medipera’daki ürün zenginliğini artırıyor.

En son Konicare Gyno Cilt Beyazlatıcı Krem, Konicare Gyno Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, Konicare Gyno Çatlak Önleyici Krem, Konicare Gyno İntim Temizleme Köpüğü, Konix Baş Biti Sirke Tedavi Kiti, Konix Bit ve Sirke Şampuanı’nı siteye ekleyen Turkuaz Healthcare; kişisel bakımda uzmanlık arayanlara en yenilikçi ürünleri tek çatı altında sunuyor.
Konix Baş Biti Sirke Tedavi Kiti, Konix Bit ve Sirke Şampuanı’nı

Kadın sağlığına yönelik uzman ürünler 

Leke eğilimli ciltlerde görülen cilt tonu eşitsizliği problemlerini gideren Konicare Gyno Cilt Beyazlatıcı Krem, cildin doğal parlaklığının geri kazanılmasını destekliyor. Tüm cilt tiplerine yönelik, genital bölge ve koltuk altı kararması için kullanıma uygun ve koyu leke görünümüne odaklı bir vücut bakımı sunuyor. Cildin daha aydınlık bir görünüm kazanmasına destek oluyor. Konicare Gyno Göğüs Sıkılaştırıcı Krem göğüs ve dekolte bölgesine sıkı bir görünüm kazandırıyor. Sıkılığını kaybederek gevşeyen göğüs bölgesinde oluşan sarkmaları ve yumuşaklığı toparlıyor. Cilde sıkı ve şekilli bir görünüm kazandırıyor. Konicare Gyno Çatlak Önleyici Krem karın, basen, göğüs gibi vücudun farklı bölgelerinde çeşitli nedenlerle oluşabilecek cilt çatlaklarına bakım sağlıyor. Nemlendirici içeriği sayesinde cilt üzerindeki stres ve gerginliğin azalmasına, cilt elastikiyetinin artmasına, çatlak oluşumunun önlenmesine ve çatlak görünümünün hafiflemesine yardımcı oluyor. Dış genital bölgenin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel olarak geliştirilen Konicare Gyno İntim Temizleme Jeli ve Köpüğü, günlük hassas bir temizliğin yanı sıra gün boyu ferah ve rahat hissetmeyi destekliyor. Kötü koku oluşumunu engelleyerek cildin nem dengesinin koruyor.

Yanık bölgesinde yapışmayı engelliyor

Konix® Steril İlk Yardım Yanık Jeli ve Yanık Pansumanı, yanık üzerine yerleştirildiğinde, deri üzerinde 3-6 milimetrelik jel katmanı sağlıyor. Sargının soğutucu özellikleri, yanığın ilerlemesini durdurmaya ve doku hasarını minimize etmeye katkı sağlıyor. Yumuşak ve esnek bir malzemeden yapılan pansumanlar aynı zamanda yanık bölgesinde yapışmayı engelliyor. Uygulama sonrası kısa süre içinde yanık bölgesindeki hassasiyet ve acının azalmasına yardımcı oluyor. Son olarak Toifresh Anlık Klozet Kapağı Temizleyici ise tek bir uygulama ile tuvalet kapağını temizleyip ferah bir his sağlarken, mikropların yayılmasını da engelliyor.

Turkuaz Healthcare hakkında:

Turkuaz Healthcare, medikal sektörde %100 yerli sermaye ile rekabet eden, medikal sektörde Class III seviyesinde üretim gerçekleştiren şirketlerinden biridir. 200’ün üzerinde ürün çeşitliliği ve 128’den fazla ülkeye yapılan ihracat ile tüm dünyada tanınan bir üretici marka konumundadır. Tescilli markalaları olan Konix, Kly, Konilube, Konicare, Mediseptica, Joy Drops, Gynotal ve Gynoseed ürünlerinin yanı sıra Turkuaz Healthcare, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarına talep ettikleri ürünlerin Ar-Ge ve üretim süreçlerini üstlenerek OEM, OBL ve PL ürünleri de sunmaktadır.

Önceki

Dr. Murat Yaycı: “Gripte Erken Tedavinin Önemi Kritik”

Sonraki

Türkiye’den Yükselen “HPV Farkındalık Dansı” ESGO Dünya Sahnesinde!

Öne Çıkanlar