Bayer İlaç Türkiye ve İran Ülke Grubu Başkanı Colin Tyrer Oldu

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Daha önce EMEA 2 bölgesinde Ülke Grubu Başkanı Güney, Doğu ve Batı Afrika (SEWA) olarak görev yapan Colin Tyrer, Bayer İlaç Türkiye ve İran Ülke Grubu Başkanı olarak Kasım 2023 itibarıyla göreve başladı. Colin Tyrer, 2022 yılından beri bu pozisyonda olan Per Edlund’dan görevi devraldı.

Manchester Üniversitesi Fen ve Mühendislik Fakültesi mezunu olan Colin Tyrer; Bayer’e 2012 senesinde katıldı. 11 yıldır Bayer’de görev yapan Colin Tyrer, daha önce Birleşik Krallık, Avustralya, İrlanda ve Güneydoğu ve Batı Afrika bölgelerinde farklı pozisyonlarda rol aldı.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri; artan ve yaşlanan küresel nüfus nedeniyle çağımızın önemli sorunlarına çözüm bulmaya katkıda bulunarak insanlara ve yaşadığımız gezegene destek olmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket; faaliyet gösterdiği alanlarda olumlu etki yaratma konusunda kararlıdır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyüme yoluyla değer yaratmayı ve kâr etme gücünü artırmayı hedeflemektedir. Bayer markası tüm dünyada güveni, kaliteyi ve güvenilirliği temsil etmektedir. 2022 mali yılı itibarıyla 101.000’den fazla çalışana ve 50,7 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in Ar-Ge harcaması ise 6,6 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Önceki

Erişkin Lösemi Hastaları Günü Umut Dolu Hikayelerle Kutlandı

Sonraki

Sanofi, Care4Rare Programı ile Nadir Hastalıklar İçin Girişimcilerin Çözüm Başvurularını Bekliyor!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar