Bayer Türkiye’de Atama

Bayer Türkiye’de Atama

Seda Demirkol Değirmenci, Bayer Türkiye’de İlaç Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri Direktörü Türkiye & İran olarak atandı.

Bayer Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti ve Seda Demirkol Değirmenci, mayıs ayı itibarıyla İlaç Ruhsatlandırma, Pazar Erişim ve Kamu İlişkileri Direktörü Türkiye & İran olarak atandı. Öncesinde Ruhsatlandırma Bölümü Türkiye & İran Ülke Ruhsatlandırma Müdürü görevini yürüten Değirmenci, üstlendiği yeni görevle Bayer’e değer katmaya devam ediyor.

İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu olan ve İTÜ Kimya Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlayan Demirkol Değirmenci, ilaç sektöründe başlayan kariyerini 2011 yılında katıldığı Bayer’de devam ettirdi. Bayer’de ruhsatlandırma departmanında farklı görevlerde yer alan Seda Demirkol Değirmenci, 2021 yılında Ülke Ruhsatlandırma Müdürü olarak atanmıştı.

Bayer Hakkında

Bayer, sağlık ve beslenme ile ilgili yaşam bilimleri alanlarında küresel bir şirkettir. Ürün ve hizmetleri; artan ve yaşlanan küresel nüfus nedeniyle çağımızın önemli sorunlarına çözüm bulmaya katkıda bulunarak insanlara ve yaşadığımız gezegene destek olmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir kalkınma ilkelerine bağlı olan şirket; faaliyet gösterdiği alanlarda olumlu etki yaratma konusunda kararlıdır. Bayer Grup, aynı zamanda inovasyon ve büyüme yoluyla değer yaratmayı ve kâr etme gücünü artırmayı hedeflemektedir. Bayer markası tüm dünyada güveni, kaliteyi ve güvenilirliği temsil etmektedir. 2022 mali yılı itibarıyla 101.000’e yakın çalışana ve 50,7 milyar Avro satış cirosuna sahip olan Bayer’in Ar-Ge harcaması ise 6,2 milyar Avro düzeyindedir. Daha fazla bilgiye www.bayer.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Önceki

Evital “İyilikle Buluşalım” Dedi

Sonraki

Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere, Birleşik Krallık ve İrlanda Genel Müdürlüğü’ne Atandı

Öne Çıkanlar