Berko İlaç 40. Yaşına Yenilenerek Giriyor

Berko İlaç 40. Yaşına Yenilenerek Giriyor

40. yılına yaklaşan Berko İlaç, kurumsal tanıtım filmini ve web sitesini yenileyerek tüm paydaşlarına ulaşmaya devam ediyor.

Web sitesi ve kurumsal tanıtım filmini yenileyen Berko İlaç, 40. yaşına girerken vizyonuna vurgu yapıyor.

Berko İlaç’ın yeni web sitesi; yakın zamanda yenilenen kurumsal kimliğinden beslenerek, modern iş yaşamı ve iş yapma şeklini ifade eden sade ve güncel bir tasarımla dijital mecrada ziyaret edilmeye başlandı. Yenilenen site, tüm paydaşlarının Berko İlaç hakkında daha çok bilgiye ve en güncel haberlere ulaşabileceği bir mecra olarak, kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çekiyor. Web sitesine cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi tüm elektronik cihazlardan kolaylıkla erişilebiliyor.

Berko İlaç aynı zamanda her yıl artan ürün gamı, büyüme grafiği, sağladığı istihdam, Ar-Ge ve ihracat kapasitesi ile mükemmele yolculuğunu filmleştirerek paydaşlarının beğenisine sundu. Kurumsal tanıtım filmi yalnızca bir video olmaktan öte, bir başarı hikayesi olarak Diyarbakır’daki eczaneden dünyaya uzanan yerli bir üretici olarak, ulusal kalkınmaya sağlanan katkıyı tüm yönleriyle anlatılan bir belge niteliğinde.

Berko İlaç Yönetim Kurulu Üyesi Eylem Beran, “Değişim genel itibariyle hayatımızın bir parçası. Gelişmek, güncel olmak, sağlığa ve topluma daha fazla katkı sağlamak istiyorsanız öyle olmak durumunda… Biz de kurumumuzun aynalarından biri olan dijital yüzümüzü yenilemeye gittik. Var olan web sitemiz ile kurumsal tanıtım filmimizi şimdiye ve yarına ait normlarla tazeledik. Büyüme hızımız her geçen artarak devam ediyor ve bu büyümeyi yenilenerek daha iyi anlatabileceğimizi düşünüyoruz. 40. yaşımıza sağlam adımlarla ilerliyoruz.” şeklinde konuştu.

Berko İlaç Hakkında

Meslek hayatına 1970’li yıllarda eczane eczacılığıyla başlayan Ecz. Berat Beran tarafından,1984 yılında kurulan Berko İlaç, insan sağlığı için üretmeye ve çalışmaya devam etmektedir. Berko İlaç, ürünlerini tıbbın hizmetine kazandırmıştır. 164 ürünü, 900’e yakın çalışanı ve 21 bin metrekare kapalı alanı olan dünya standartlarındaki üretim tesisleriyle hizmet veren Berko İlaç, yıllık 90 milyon kutu üretim yaparak sağlıklı yarınlar için çalışmaktadır. Türkiye ilaç pazarında bir marka olan Berko İlaç, Başta Irak, Vietnam, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Katar ve ABD olmak üzere 23 ülkeye aktif ihracat yapılmaktadır. Akredite Ar-Ge Merkezi’nde her yıl yaklaşık 20 yeni ürün projesi geliştirilmektedir. Sosyal sorumluluk konusu öncelikleri arasında yer alan Berko İlaç, pek çok vakıf ve sivil toplum kuruluşuyla birlikte projeler yürütmektedir. Çocukların sosyal gelişimine katkı sağlamak, çocuklarda sanat kültürünü oluşturmak hedefiyle hayata geçirilen, “Berko Çocuk Tiyatrosu” ve pediatri servislerinde yatan çocuk hastalar için oyun alanları kurulan “Hastanede Kalan Çocuklar Oyundan Geri Kalmasınlar” projelerinin yanı sıra; Berko İlaç köy okullarının ihtiyaçlarına destek olarak ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burslar vererek topluma katkı sağlamaktadır. www.berkoilac.com.tr

Önceki

Hakan Gürel Santa Farma İş Geliştirme Direktörlüğüne Atandı

Sonraki

Sağlıklı Bir Toplum İçin Erişkin Aşılama Çocuklardaki Aşılama Kadar Önemli

Öne Çıkanlar