Boehringer Ingelheim Türkiye En İyi İşverenler Listesinde Yer Aldı

Boehringer Ingelheim Türkiye, çalışan odaklı kurum kültürü doğrultusunda imza attığı fark yaratan uygulamalarıyla önde gelen itibarlı kuruluşlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Boehringer Ingelheim Türkiye, Great Place To Work Enstitüsü’nün açıkladığı “Yılın En İyi İşverenleri” listesinde yerini alarak en iyi iş verenlerden biri olarak seçildi.

“Nesiller Boyu Yaşamları Dönüştürme” hedefiyle, insan ve hayvan sağlığı alanlarında çığır açıcı tedaviler geliştiren Boehringer Ingelheim Türkiye, çalışanlarının esenliğini ve mutluluğunu artırmaya yönelik çalışmalarıyla insan kaynakları alanında önde gelen kuruluşlar tarafından takdir edilmeye devam ediyor. Boehringer Ingelheim Türkiye, son olarak işyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman, küresel bir organizasyon olan Great Place To Work Enstitüsü’nün açıkladığı “Yılın En İyi İşverenleri” listesinde yerini aldı.

 

Şirket, çalışan odaklı kurum kültürü doğrultusunda, hem çalışanlarına öğrenme ve gelişim araçları sunan kurum kültürü hem de çalışanlarına yönelik iş ve özel hayat dengesini sağlama amaçlı uygulamaları ve kariyer gelişim fırsatları ile öne çıkıyor.

Yılın en iyi işverenlerinden biri olarak seçilmenin gururunu yaşadıklarını vurgulayan Boehringer Ingelheim Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Özlem Kar “Boehringer Ingelheim Türkiye olarak bu başarımızın temelinde; özellikle çalışanlarımıza sunduğumuz bireysel gelişim planları, kapsayıcı çalışma ortamımız, gönüllülük fırsatları ve yaşam boyu öğrenme yaklaşımına katkıda bulunan başarılı uygulamalarımız kilit rol oynuyor. Şirket olarak öncelikle, sunduğumuz pek çok yenilikçi uygulama ile çalışanlarımızın iş ve özel hayatlarında fark yaratmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda birçok öncü uygulamayı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Sektördeki ilkler arasında yer alan Bee Flexible/ Esnek Yan Haklar sistemi, çalışan dostu uygulamalarımızın başında gelirken, 2012 yılından bu yana, çalışanlarımıza yan haklarını istedikleri gibi kişiselleştirme ve esnetme hakkı sunuyoruz. Ayrıca, çalışanlarımıza yasal izinlerine ek olarak, çalışan mutluluğu ve esenliğini artırmaya yönelik olarak 10 günlük esenlik & iş yaşam dengesi izni veriyoruz. Şirket olarak başarımızın arkasındaki en büyük gücün işini tutkuyla yapan ve en önemli ilhamı ‘yaratıcılık ve gelişim’ olan çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızın bireysel ve kariyer gelişimlerine katkı sunmak ve potansiyellerini ortaya koyacakları ideal çalışma ortamını sağlamak en büyük önceliğimiz. Çalışanlarımızın, şirketimizdeki tutkularını ve mutluluklarını sürdürülebilir kılmak adına fark yaratan uygulamalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Önceki

Novo Nordisk Türkiye, Great Place to Work® Enstitüsü Tarafından Bir Kez Daha ‘’En İyi İşveren’’ Seçildi

Sonraki

AstraZeneca Türkiye, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” Arasında

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar