Boehringer Ingelheim, Türkiye’de Global Atama Oldu    

Boehringer Ingelheim, Türkiye’de Global Atama Oldu    

Boehringer Ingelheim, Türkiye’de Global Atama Oldu

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Uzman Sistem Mühendisi ve Digital Workplace İçerik Ürün Sahibi görevini yürüten Yeşim Kahya, Merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’ne Sistem Mühendisi ve Bilgi Teknolojileri Birleşik İletişim ve İş Birliği Koordinatörü olarak atandı 

Boehringer Ingelheim, Türkiye, Eylül 2023 Nesiller boyu hastaların sağlığını ve yaşamlarını iyileştirme hedefini dünyada 130’dan fazla pazarda 53.000’i aşkın çalışanıyla sürdüren Boehringer Ingelheim, çalışanlarına global kariyer fırsatları sunmaya devam ediyor. 2007 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye’de görev alan Yeşim Kahya, Merkezi Dubai’de bulunan ve Hindistan, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika ülkelerini kapsayan IMETA Bölgesi’ne Sistem Mühendisi ve Bilgi Teknolojileri Birleşik İletişim ve İş Birliği Koordinatörü olarak atandı.  

Yeşim Kahya Dubai’deki yeni görevi kapsamında, IMETA bölgesinde Birleşik İletişim ve İş Birliği teknolojileri ile ilgili faaliyetleri koordine etmesinin yanı sıra, konferans salonu teknoloji standartları ve hizmetlerinin sorumluluğu olan konferans sistemleri ve akış çözümlerinin yerel danışmanlığında öncü bir rol oynayacak.  

 Yeşim Kahya Kimdir?  

Özgeçmiş Bilgisi 

Yeşim Kahya, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından kariyerine Boehringer Ingelheim Türkiye’de Servis Masası Uzmanı olarak başladı. 2010-2012 yılları arasında Sistem Hizmetleri Yöneticisi olarak görev yapan Kahya IT İş Analisti ve İş Danışmanı olarak görevini sürdürdü. Yeşim Kahya 2019 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Uzman Sistem Mühendisi ve Digital Workplace İçerik Ürün Sahibi görevini sürdürmekteydi. 

Boehringer Ingelheim Hakkında  

BoehringerIngelheim bugün ve nesiller boyunca yaşamları dönüştüren terapiler üzerinde çalışıyor.  Araştırma odaklı bir ilaç şirketi olan BoehringerIngelheim, karşılanamayan sağlık ihtiyaçlarının yüksek olduğu alanlarda inovasyonlar aracılığıyla değer yaratıyor. Kurulduğu 1885 yılından günümüze aile şirketi kimliğini koruyan Boehringer Ingelheim, çalışmalarında uzun vadeli sürdürülebilir bir yaklaşımı benimsiyor. 53.000’i aşkın çalışanıyla İnsan Sağlığı ve Hayvan Sağlığı olmak üzere iki iş alanında 130’dan fazla pazara hizmet sunuyor. 

Daha fazla bilgi için: www.boehringer-ingelheim.com

 

Önceki

Gizem Duman, AstraZeneca Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Oldu

Sonraki

Pfizer Türkiye Atopik Dermatit ile Yaşam Sosyal Medya Hesaplarını Açtı

Öne Çıkanlar