Massive Bio, Kanser Derneklerini Destekliyor

Massive Bio, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki kanser derneklerini ve vakıflarını desteklemek için oluşturulan yeni bir farkındalık kampanyası olan “Donation for Life”ın başladığını duyurdu.

Kanser hastalarını yenilikçi yeni tedavilerin klinik deneyleriyle eşleştiren Massive Bio, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki kanser derneklerini ve vakıflarını destekleyecek yeni bir farkındalık kampanyası olan “Donation for Life (Yaşam için Bağış)”ı başlattı. Massive Bio, kampanya sırasında kanser hastalarını destekleyen farklı kuruluşlara bağış yapacak. Kampanya, Massive Bio’nun web sitesi ve sosyal medya platformlarında duyurulan güncellemelerle bir yıl boyunca devam edecek. Massive Bio yetkilileri, 2023 yılı sonuna kadar binlerce bağış sağlamayı hedefliyor ve “Donation for Life“ın diğer şirketlere kanser dernekleri ve vakıflarını desteklemek için ilham vermesini umuyor.

“Kanser derneklerinin ve vakıflarının, hastaları kanser ve klinik araştırmalara katılım gibi hastalığın belirli yönleri hakkında eğitmede hayati önem taşıdığına inanıyoruz diyen Massive Bio’nun CEO’su ve kurucu ortağı Selin Kurnaz, “Bu nedenle, çabalarını daha da hızlandırmak ve genişletmek için onlara finansal ve operasyonel destek sağlamak üzere bu gruplarla ortaklık kuruyoruz. Kanserin yükü o kadar büyük ki, tek bir kuruluş tarafından çözülemez ve bizim rolümüz, her seferinde bir hasta olmak üzere, bu çok talihsiz hastalıkla birlikte savaşmak için birden fazla paydaşı bir araya getirmek için yapıştırıcı olmaktır” dedi.

Massive Bio Hakkında
Massive Bio, kanser hastalarına en iyi tedavi seçeneklerini bulmaları için güç veriyor ve gelişmiş yapay zeka tarafından desteklenen dünya çapındaki onkoloji klinik deneylerine uygun erişim ve kayıt hizmetleri sağlıyor. Tüm insanların en son teknoloji tedavilere eşit erişime sahip olması gerektiği inancı üzerine kurulan Massive Bio, sınıfının en iyisi yapay zeka platformunu konsiyerj düzeyindeki hizmetlerle birleştirerek kanser hastalarının kayıt ve klinik deneylere katılım konusunda karşılaştıkları birçok engeli ortadan kaldırıyor. Merkezi New York City’de bulunan ve platformuna 100.000’den fazla hastayı dahil eden Massive Bio, 12 ülkede faaliyet gösteriyor.

Massive Bio‘ya 100KSINGULARITY@massivebio.comTwitterLinkedIn, ve Facebooküzerinden ulaşabilirsiniz.

Önceki

Takeda Türkiye’den Yurt Dışına Yeni Transfer

Sonraki

GSK Türkiye Çalışanları 1000 Sokak Hayvanına Umut Oldu

Öne Çıkanlar