Müge Turan, Orzaks İlaç Pazarlama Direktörlüğü’ne Atandı

Alyors Grup bünyesinde 20 yıldır faaliyet gösteren Orzaks İlaç, şirket kültürü ve stratejileri doğrultusunda başarılı liderler yetiştirme hedefiyle, üst yönetim kadrosunu yeni terfi ve atamalarıyla güçlendirmeye devam ediyor.

Orzaks İlaç, yerel ve global hedefleriyle uyumlu, kişisel ve kariyer gelişimini destekleyen bir şirket olma yolculuğunda yeni liderler kazandırmaya devam edecek.

2010 yılında Gazi Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Müge Turan, aynı yıl Ürün Müdürü olarak Orzaks İlaç ekibine katılmıştır. 13 yılı aşkın Orzaks kariyeri boyunca; Ürün Müdürlüğü ve Kıdemli Ürün Müdürlüğü görevlerinin ardından 5 yıl boyunca Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Ekibiyle gerçekleştirdikleri başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren Müge Turan, 2024 yılı Ocak ayı itibarıyla Pazarlama Direktörlüğü’ne atanmıştır.

Orzaks İlaç kariyerinde, 150’den fazla gıda takviyesi ürünün pazarlama stratejilerinin geliştirilmesine liderlik etmiştir. Bundan sonraki çalışmalarına, Orzaks İlaç’ın da bünyesinde olduğu Alyors Grup çatısı altındaki tüm şirketler adına devam edecektir.

Müge Turan, kariyeri boyunca eş zamanlı öğrenimlerine devam etmiş, çift yüksek lisans yapmıştır. Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve İstanbul Üniversitesi MBA yüksek lisans programları mezunudur.

Önceki

Servier ve Aitia’dan Parkinson’a Yol Açan Mekanizmaların Keşfinde Çığır Açacak Adım

Sonraki

Bülent Tolga Taşdemir, Orzaks İlaç Satış Direktörü Olarak Atandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar