Nejla Erdinç, AstraZeneca Türkiye Ülke Finansal Kontrolörü Oldu

AstraZeneca Türkiye Ülke Finansal Kontrolörü görevine Nejla Erdinç atandı.

2007 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de görev yapan Nejla Erdinç, şirketin Ülke Finansal Kontrolörü görevine atandı.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 2005 yılında mezun olan Nejla Erdinç, kariyerine aynı yıl ZetFarma şirketinde İK Yöneticisi olarak başladı. 2007 yılında AstraZeneca Türkiye’ye katılan Erdinç, 2013 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını alarak AstraZeneca finans ekibinde sırasıyla Uzman, Yönetici ve son olarak Finansal Kontrolör görevlerini üstleniyordu.

Nejla Erdinç bundan sonraki kariyerine AstraZeneca Türkiye’de Ülke Finansal Kontrolörü olarak devam edecek.

 

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca (LSE/STO/NYSE: AZN), özellikle onkoloji, kardiyovasküler, renal ve metabolik hastalıklar, solunum ve immünoloji olmak üzere üç tedavi alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesine odaklanan küresel, bilim odaklı bir biyofarmasötik şirketidir. Genel Merkezi İngiltere’nin Cambridge kentinde bulunan AstraZeneca, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve şirketin yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.astrazeneca.com.tr adresini ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca/  ile Linkedin’den, www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/  ile Facebook’tan, www.instagram.com/astrazenecaturkiye/www.instagram.com/astrazenecaturkiyekariyer ile Instagram’dan ve https://www.youtube.com/astrazenecaturkiye ile Youtube’dan takip edebilirsiniz.

Önceki

Teknopark İstanbul, Care4RARE ile Nadir Hastalıklara Yönelik Dijital Çözümleri Destekliyor

Sonraki

Dr. Oğuzcan Bülbül Abdi İbrahim İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar