Neslihan Beyhan, Chiesi Türkiye Finans Direktörü Oldu

Neslihan Beyhan, Chiesi Türkiye Finans Direktörü Oldu

Chiesi Türkiye Finans Direktörlüğü’ne Neslihan Beyhan atandı.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde mezun olan Neslihan Beyhan, profesyonel iş hayatına 2001 yılında Deloitte Türkiye’de kıdemli denetmen olarak başladı. 2004-2005 yılları arasında Çelebi Havacılık Holding’de Finansal Kontrolör olarak görev aldı. 2005-2010 yılları arasında Deloitte Amerika’da Finansal Muhasebe ve Raporlama Müdürü olarak çalıştıktan hemen sonra 2016 yılına kadar Deloitte Türkiye’de Danışmanlık Hizmetleri Direktörü olarak görevine devam etti. 2017-2021 yılları arasında Netaş Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nde Stratejik Planlama Direktörü olan Beyhan, sonrasında ise Türk Hava Yolları’nda Finans ve İş Geliştirme Kıdemli Direktörü olarak görev yaptı.

Neslihan Beyhan, Şubat 2023 itibari ile kariyerine Chiesi Türkiye Finans Direktörü olarak devam edecek.

Chiesi Grup Hakkında

Chiesi; solunum sağlığı, nadir hastalıklar ve özel tedaviler alanlarında yenilikçi tedavi çözümleri geliştiren ve bunları pazarlayan araştırma odaklı, uluslararası bir biyofarmasötik şirketidir. Şirketin misyonu, insanların hayat kalitesini iyileştirmek ve hem toplum hem de çevreye karşı sorumlu bir şekilde hareket etmektir.

İtalya, ABD ve Fransa’da yasal statüsünü Benefit Corporation (Fayda Şirketi) olarak değiştiren Chiesi’nin bir bütün olarak toplum için ortak değer yaratma taahhüdü, yasal olarak bağlayıcı nitelikte olup şirket genelindeki karar verme sürecinin merkezinde yer almaktadır. 2019’dan beri sertifikalı bir B Corp olarak yüksek sosyal ve çevresel etki standartlarını karşılayan küresel bir şirketler topluluğunun parçasıdır. Şirket, 2035 yılına kadar net sıfır hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Merkezi Parma’da (İtalya) bulunan Chiesi, 85 yılı aşkın deneyimiyle 30 ülkede faaliyet göstermektedir ve 6000’den fazla çalışanı istihdam etmektedir. Grubun Parma’daki araştırma ve geliştirme merkezi, Fransa, ABD, Kanada, Çin, Birleşik Krallık ve İsveç’teki diğer 6 önemli Ar-Ge merkezi ile birlikte çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için www.chiesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki

Chiesi Grup Avustralya ve Yeni Zelanda Finans Direktörü Bünyamin Arslan Oldu

Sonraki

Berko Çocuk Tiyatrosu Deprem Bölgesine Moral Olmaya Gitti

Öne Çıkanlar