Nobel İlaç’ın Nobelyum Projesi Büyüyor

Nobel İlaç’ın Nobelyum Projesi Büyüyor

Sağlık profesyonelleri ile yenilikçi, kesintisiz ve sürdürülebilir iletişim anlayışını ilke edinen Nobel İlaç tarafından, 2021 yılı Eylül ayında hayata geçirilen “Nobelyum” dijital platformunun her bir alanı yenilikçi dijital ve teknolojik  trendlere uygun olarak adım adım büyüyor.

Nobel İlaç Çoklu Kanal Ekibi yönetiminde, sağlık profesyonellerinin hizmetine sunulan Nobelyum; çok paydaşlı, çok kanallı dev bir proje olarak doğdu. Zengin site mimarisi ve içerikleri ile sağlık profesyonellerine kesintisiz, sürdürülebilir bilimsel hizmet deneyimi yaşatmayı hedefleyen Nobelyum, canlı yayın altyapısı başta olmak üzere, 360 derece güncel içerik sunan bir dijital portal olarak kullanıcılarına hizmet veriyor.

Yakın zamanda, platform içerisinde kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmak adına güncel hikayeler alanı da aktifleştirilen Nobelyum, Çoklu Kanal yapısı altında her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bir sonraki hedeflerinin portal içerisinde podcast alanı açmak olduğunu belirten Nobel İlaç Çoklu Kanal Ekip Yöneticisi Uzm. Dr. Bahar Turunç, Nobelyum dijital platformu için şu açıklamalarda bulundu: “Covid-19 pandemisi ile çok hızlı bir şekilde hayatımıza giren dijital dönüşüm süreci, sağlık profesyonellerine hizmetlerimizi yüz yüze sunma imkanı bulamadığımız zamanlarda, elimizi güçlendirdi. Biz Nobel İlaç olarak; bu sürece hızla adapte olabilmek ve mevcut iş yapış modellerimizi de bu dönüşüme uyumlandırabilmek adına, organizasyonumuzda Çoklu Kanal Pazarlama Ekibi’ni kurduk. Bu sayede iş modelimiz yüz yüze iletişime dijital kanalların da eklenmesi ile  çoklu kanal etkileşim modeline dönüştü. Dijital kanallar, hem Nobel İlaç için hem de ilaç sektörü için, sağlık profesyonelleri ile etkileşimlerimizde önemli yapı taşlarından biri olmaya bundan böyle de devam edecek.

Nobelyum’u teknolojik altyapısı bakımından farklı kılan özelliklerden biri, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar, tablet ve telefon için optimize edilmiş olması ve bu sayede her yerde, her türlü cihazdan erişilebilir olmasıdır. Bir diğer özelliği de, sağlık profesyonellerini güncel bilgilerine göre doğrudan tanıyıp verifiye eden ve onay veren akıllı bir sisteme sahip olması. Bu sayede üyelik ve kayıt işlemleri beklemeden hızlıca gerçekleştirilebiliyor.

‘Her Gün 1 Doz NOBELYUM’ sloganı ile hayata geçirilen ve erişimi nobelyum.com web adresi üzerinden sağlanan platformumuz, ihtiyaca göre iki farklı modül sunan canlı yayın altyapısı ile sağlık profesyonellerinin yeni haberlere, güncel bilgilere kolayca ulaşmalarını sağlayacak webinarlar içeriyor. Ayrıca, uzmanlık alanı veya branş bazlı olmak üzere, tıp dünyasının önde gelen bazı online önemli bilimsel dergilerine erişim fırsatı da sunuyor. Dijital portalımız aynı zamanda, insan sağlığı adına Nobel İlaç’ın faaliyet gösterdiği hastalıklar, tedavi alanları ve ilaçlar ile ilgili güncel medikal ve teknolojik gelişmelerden haberdar olma şansı sunuyor.

Nobel İlaç olarak sağlık profesyonellerine sunduğumuz kendi bilimsel dergimiz olan Nobel Medicus da Nobelyum dijital platformumuzda yer alan bilimsel hizmetin çok önemli bir ayağını oluşturuyor. British Library yanı sıra, çok sayıda ulusal ve uluslararası indeks ve kütüphaneye kabul edilen Medicus, ülkemizde yapılan çalışmaların yer aldığı değerli bir platform olmasının yanında, uluslararası yayınlara da ev sahipliği yapıyor.

Nobel İlaç olarak sağlık profesyonelleri ile önemli bir iletişim kanalımız ve en büyük dijital varlığımız olan Nobelyum’u, yepyeni üyelerle, yeniliklerle ve zengin güncel içeriklerle büyütmeye devam edeceğiz.’’

Önceki

Hayatı Hissetmek…

Sonraki

“Nadir-X 2” Çizgi Romanı Mart Ayında Bütün Kitapçılarda

Öne Çıkanlar