Onur Nalbantoğlu, AstraZeneca Türkiye Metabolizma Tedavi Alanından Sorumlu Satış ve Tanıtım Müdürü Oldu

AstraZeneca Türkiye Biyofarma İş Birimi’nde Metabolizma Tedavi Alanından Sorumlu Satış ve Tanıtım Müdürü görevine Onur Nalbantoğlu atandı.

2017 yılından bu yana AstraZeneca Türkiye’de görev yapan Onur Nalbantoğlu, 1 Kasım 2023 tarihi itibarıyla şirketin Biyofarma İş Birimi’nde Metabolizma Tedavi Alanından Sorumlu Satış ve Tanıtım Müdürü görevine terfi etti.

Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Onur Nalbantoğlu, 2002 yılında başladığı kariyerinde Pfizer’de sırasıyla Tıbbi Satış Temsilcisi, Eğitim ve Gelişim Müdür Yardımcısı ve Bölge Müdürü olarak çeşitli görevler üstlendikten sonra 2016 yılında Menarini Türkiye’de Bölge Müdürü olarak görev yaptı. Nalbantoğlu son olarak 2017 yılında katıldığı AstraZeneca Türkiye’de Aşı ve İmmün Terapiler Departmanı’na bağlı olarak İmmünoloji Ankara Bölge Müdürü görevini yürütüyordu.

AstraZeneca Hakkında
AstraZeneca (LSE/STO/NYSE: AZN), özellikle onkoloji, kardiyovasküler, renal ve metabolik hastalıklar, solunum ve immünoloji olmak üzere üç tedavi alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesine odaklanan küresel, bilim odaklı bir biyofarmasötik şirketidir. Genel Merkezi İngiltere’nin Cambridge kentinde bulunan AstraZeneca, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve şirketin yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.astrazeneca.com.tr adresini ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca/  ile Linkedin’den, www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/  ile Facebook’tan, www.instagram.com/astrazenecaturkiye/,
www.instagram.com/astrazenecaturkiyekariyer ile Instagram’dan ve https://www.youtube.com/astrazenecaturkiye ile Youtube’dan takip edebilirsiniz.

Önceki

MSD’den Medeniyet Üniversitesi ile Önemli Ziyaret

Sonraki

Humanis, CPHI Fuarı’nda 2030 Vizyonunu Açıkladı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar