Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş. Pazarlamasına Üst Düzey Atama Gerçekleşti

Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş. Pazarlamasına Üst Düzey Atama Gerçekleşti

Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş. Pazarlamasına Üst Düzey Atama Gerçekleşti

Türkiye ve global pazarda 23 yıldır faaliyet gösteren, bebek bakım ve yetişkin bakım ürünleri sektörlerinin büyüyen markalarını bünyesinde barındıran Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş.’de üst düzey bir atama gerçekleşti.

Sektörün deneyimli isimlerinden Gülin Görünmez, yaklaşık 20 yılı bulan tecrübesi ile Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş.’nin yurt içi ve yurt dışı tüm pazarlama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi mezunu Gülin Görünmez, kariyer hayatına 2004 yılında başladı. Tibet Şirketler Grubu, Pınar Et ve Hayat Holding firmalarında pazarlama birimlerinin farklı kademelerinde yurt içi ve yurt dışı sorumluluklar alan Görünmez, en son Bella Maison’da Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

PAKTEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. HAKKINDA

Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş., 2000 yılında bölgenin bebek bezi üreticisi olarak Gaziantep’te  faaliyetlerine başlamıştır. Portföyünde bulunan Önlem, Joyful, Holder ve Curelex markalarıyla her yıl 1.6 milyar Bebek Bezi, 236 milyon Hasta Bezi ve 73 milyon Islak Havlu üretimi ile sektörün hızlı büyüyen üreticilerindendir. Türkiye’nin yanı sıra, 70 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Önceki

Otizmli Bireylere Rehber Olacak Kitap: Gel Seninle Bir Sözleşme Yapalım

Sonraki

Türk Oftalmoloji Derneği’nin Gezici Göz Muayene Aracı Hatay’da

Öne Çıkanlar