Pfizer Gelişen Pazarlar & Çin Aşı İş Birimi Kıdemli Direktörü Serhan Altıntaş Oldu!

13 yıldır Pfizer ailesinin üyesi olan, 2017’den bu yana Pfizer Polonya Aşı İş Birimi Liderliğini başarıyla yürüten Serhan Altıntaş, 1 Eylül itibariyle Pfizer Gelişen Pazarlar & Çin Aşı İş Birimi Kıdemli Direktörü görevini üstlenecek.

2008 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Serhan Altıntaş, aynı yıl Pfizer’deki kariyerine proje müdürü olarak başladı. Bugüne dek ürün, pazarlama, ticari ilişkiler müdürlüğü gibi rollerin yanı sıra dijital dönüşüm liderliği gibi alanlarda da görev üstlendi. 4 yıldır Polonya Aşı İş Birimi Lideri sorumluluğunu başarılı şekilde yerine getiren Altıntaş, 1 Eylül itibariyle başlayacak yeni görevi için Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınacak ve Pfizer Gelişen Pazarlar & Çin Aşı İş Birimi Kıdemli Direktörü olarak çalışmalarını New York’ta sürdürecek.

Serhan Altıntaş yeni sorumluluğu hakkında, “Üniversiteden mezun olduğum yıldan bu yana Pfizer Türkiye’de ve Pfizer Polonya’da çeşitli rollerde çalıştım. Pfizer benim için tam bir “Lider Okulu” oldu. Kariyerimi Pfizer ile hep bir adım öteye taşımaktan ve bu okulun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” açıklamasını yaptı.

Önceki

Wellcare Yönetici Kadrosunu Güçlendiriyor

Sonraki

Janssen Türkiye’nin Onkoloji – Hematoloji İş Birim Lideri Berkin Gökbudak Oldu!

Öne Çıkanlar