Pfizer Türkiye Çalışanlarının Aileleri ‘Veli Toplantısı’nda Buluştu

Pfizer Türkiye Çalışanlarının Aileleri ‘Veli Toplantısı’nda Buluştu

Pfizer Türkiye veli toplantısında aile büyüklerini ağırladı.

Hastaların hayatını değiştiren çığır açan yenilikler için “bilim kazanacak” anlayışıyla çalışan biyoteknoloji şirketi Pfizer Türkiye, uzun yıllardır sürdüğü geleneğini yeniden canlandırdı ve çalışanlarının anne, babalarını ödüllü Levent 199 Sirius ofisinde ağırladı.

Pfizer çalışanlarının anne ve babaları, Pfizer Türkiye’nin ödüllü Levent199 Sirius ofisinde ‘Veli Toplantısı’ etkinliği için bir araya geldi. Veliler keyifli sohbetler, aktiviteler ve sağlıklı ikramlar eşliğinde iyi yaşam bilgilerini güncellerken, Pfizer’i daha yakından tanıyıp çocuklarının çalıştığı şirketin merkez ofisini keşfettiler.
Pfizer Türkiye Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı
Pfizer Türkiye
Çalışan Deneyimi Direktörü Seda Tamur Oğralı, veli toplantısıyla ilgili şunları dile getirdi: “Pfizer olarak bilimi ve global kaynaklarımızı, insanlara yaşamlarını uzatan ve anlamlı biçimde iyileştiren tedaviler sunmak için kullanmaya devam ediyoruz. Sadece sektöre değil, tüm İK dünyasına örnek olacak projeler geliştirip uyguluyoruz. Veli toplantısı da uzun yıllardır hayata geçirdiğimiz ve bu yıl yeniden canlandırdığımız bizim için çok özel bir proje. Pfizer’e değer katan çalışanlarımızın anne ve babalarını ofisimizde misafir etmek, onlara çocuklarıyla bir kez daha gururlanma fırsatı vermek, aynı zamanda kendi sağlıklarının önemini bir kez daha ebeveynlere hatırlatmak için harika bir veli toplantısını daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşadık. İlgi gösteren tüm çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.”

Pfizer Hakkında:

Pfizer, 170 yıldır “hastaların hayatını değiştiren yenilikler” hedefiyle çalışmakta, bugünün ilaç endüstrisinde yenilikçi ve yüksek teknolojili yaklaşımlarla yeni tedavilere odaklanmaktadır. Pfizer, bir yandan dünyanın en yaygın kullanılan temel sağlık ürünlerini üretip ilaç ve aşılarıyla sağlığın korunmasına katkı sağlarken, diğer yandan geleceği şekillendirecek ve hastaların  yüksek faydayı sağlayabileceği tedaviler üzerinde araştırmalar yürütmektedir. Pfizer‘de kanser, kardiyovasküler hastalıklar gibi evrensel sağlık sorunlarına karşı tedaviler geliştirilirken, çok nadir görülen hastalıklara karşı mücadele için çalışılmaktadır. Üniversiteler, dernekler ve kamu ile yaptığı ortak çalışmalarla iş, yatırım ve inovasyon ortamına katkı sağlayan Pfizer, 1957 yılından beri Türkiye’de de hizmet vermektedir.

www.pfizer.com.tr

Önceki

DoktorTakvimi, Best Workplaces for Millennials™ 2023 Listesine Girdi

Sonraki

Alcon Türkiye’de Üst Düzey Transfer Oldu

Öne Çıkanlar