Sanovel ‘de Yeni Atama

murat-gumrukcu-sanovel

Murat Gümrükçü Sanovel İş Mükemmelliği ve Dijital Dönüşüm Direktörü Olarak Atandı.

İş mükemmelliği alanının önde gelen isimlerinden Murat Gümrükçü, Sanovel İş Mükemmelliği ve Dijital dönüşüm direktörü olarak 22 Şubat itibariyle göreve başladı. Gümrükçü İstanbul Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümü mezunudur. Kariyerine 1999 yılında Bilim İlaçta kariyerinin başlangıcı yaptı. Ardından 2006 yılında yılında Sandoz’a satış gücü etkinliği müdürü olarak geçti. Burada birçok başarılı projeye imza attı. Daha sonrasında 2010 yılında Actavis’de, yine aynı yıl Teva’da Türkiye, Kuzey Afrika ve Ortadoğu satış gücü etkinliği görevlerini yürüttü. Teva’da EMIA-APAC bölgesel Ticari mükemmellik liderliğini de yürüten Murat gümrükçü, son olarak Nobel’de Satış gücü etkinliği iş birimi müdürü olarak görev yapıyordu.

Çalıştığı firmalarda saha gücüne dokunan, yenilikçi iş modelleri hayata geçiren Gümrükçü, yakın zamanda “İş Mükemmelliği” adında bir de kitap yazdı.

Sanovel bünyesinde; İş Mükemmelliği, Satış & Pazarlama etkinlik ve verimliliğinin arttırılması, Dijital dönüşüme yönelik tüm çalışmaların yönetimi, lokal pazarda portföy planlanmalarından Murat Gümrükçü  sorumlu olacaktır.

Önceki

AstraZeneca Cinsiyet Eşitliği Endeksi’ne dahil edildi

Sonraki

GSK ve CureVac Ortak COVID-19 Aşısı Geliştirecek

Öne Çıkanlar