Şeniz Uludağ, Bristol Myers Squibb (BMS) Türkiye Kıdemli Pazara Erişim Müdürü Görevine Getirildi

Bristol Myers Squibb (BMS) Türkiye Pazar Erişim ve Kurumsal İlişkiler ve Onkoloji İş Birimi Ekiplerinde Atamalar Gerçekleşti.

BMS Türkiye çatısı altında 5 Eylül 2022 tarihinden bu yana Kıdemli Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Şeniz Uludağ, 2 Ocak 2024 itibariyle BMS Türkiye Kıdemli Pazara Erişim Müdürü olarak atandı. Uludağ’dan görevi teslim alan Tuba Gürmen ise, BMS Türkiye Kıdemli Kurumsal İlişkiler Müdürü olarak atandı.

 

Şeniz Uludağ Kıdemli Pazara Erişim Müdürü Görevine Getirildi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoteknoloji bölümünden 1998 yılında onur derecesiyle mezun olan ve yüksek lisansını yine biyoteknoloji alanında ODTÜ’de yapan Şeniz Uludağ, 16 yılı aşkın süredir ilaç sektörü tecrübesine sahip. Kamu İlişkileri, Pazara Erişim ve Fiyatlandırma, Satış ve Pazarlama departmanlarında çeşitli pozisyonlarda görev alan Uludağ, perakende sektöründe satış, kategori yönetimi, varlık yönetimi, bütçe yönetimi alanlarında yöneticilik yaptı. Şeniz Uludağ, Bristol Myers Squibb Türkiye’deki yeni görevi olan Kıdemli Pazara Erişim Müdürlüğünde yenilikçi ürünlerin pazara erişim ve sağlık ekonomisi süreçlerinden sorumlu olacak.

 

Önceki

Roche Diagnostik Türkiye Genel Müdürü, Türkiye & Orta Asya ve Kafkas Ülkeleri Yönetim Merkezi Başkanı Nazli Sahafi Oldu

Sonraki

Tuba Gürmen, Bristol Myers Squibb (BMS) Türkiye Kıdemli Kurumsal İlişkiler Müdürü Oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar