TRPharm, 10. Yılını Antalya’da Çalışanlarıyla Birlikte Kutladı

TRPharm, 10. Yılını Antalya’da Çalışanlarıyla Birlikte Kutladı

Onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, nadir hastalıklar ve medikal estetik odağında sunduğu ilaç ve ilaç dışı inovatif çözümlerle sağlık alanı şirketi TRPharm, “Onlar İçin Nice 10’lara” konseptiyle gerçekleştirdiği 10’uncu yıl toplantısında çalışanlarıyla buluştu.

Yenilikçi sağlık şirketi TRPharm, 10’uncu yılını “Onlar İçin Nice 10’lara” konseptiyle 29-31 Mayıs tarihleri arasında Antalya Kaya Plazzo Otel’de düzenlenen bir toplantıyla kutladı. TRPharm’ın merkez ofis ve saha çalışanlarının katıldığı toplantı, TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce’nin sunumuyla başladı. Ardından Yürütme Kurulu’nu çalışanlarla buluşturan bir panel düzenlendi. Panelde çalışanlar, Yürütme Kurulu’na şirketin işleyişinden özel hayata merak ettikleri konuları sordu. Dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner’in  “Potansiyelini Keşfet” başlıklı konuşması da çalışanların büyük beğenisini topladı. İkinci gün gerçekleştirilen takım etkinliğinde ise Gülmek İyileştirir Derneği aracılığıyla Hatay’daki depremzede çocuklara ulaştırılan bisikletler birleştirildi ve süslendi. Gala gecesinde ise tüm TRPharm takımı hep birlikte doyasıya eğlendi. Hem gala gecesinde hem de açılışta TRPharm’ın 10. Yılının yanı sıra Cumhuriyet’in de 100. Yılı coşkuyla kutlandı.
Toplantıda konuşan TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce şunları söyledi: “2021-2025 Stratejik Planımızın tam ortasında bulunuyoruz. Bu planı ortaya koyan, geliştiren ve muhteşem bir dönüşüm hamlesine imza atan hepinizi yürekten tebrik ediyorum. 10 yılda nice başarılar elde ettik. Şimdi ise kendi ürünlerini geliştiren, büyüyen, globalde genişleyen, vizyonuna daha emin adımlarla yürüyen bir TRPharm zamanı…”

TRPharm Hakkında

2013 yılında kurulan TRPharm, onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, medikal estetik ve özellikle nadir hastalıkların tedavisine yönelik orijinal, jenerik ve biyobenzer ürünleri sektörün hizmetine sunuyor. Son dönemde ilaç alanındaki tecrübesine cihaz, genetik testler ve rejeneratif tıp alanlarını da ekleyen TRPharm, ürün ve hizmetlerini Latin Amerika’dan, Kafkas ülkelerine, Balkanlar’dan Kuzey Afrika’ya kadar birçok farklı coğrafyadaki 20’e yakın ülkeye ulaştırıyor. Sektördeki iddiasını “Where Health Meets Innovative Solutions” mottosuyla sürdüren TRPharm, global, inovatif bir sağlık firması olmayı hedefliyor.

Önceki

Johnson & Johnson Türkiye’den İstanbul Medipol Üniversitesi Öğrencilerine Mentorluk Desteği

Sonraki

Türkiye’nin İlaç İhracatı Şampiyonu: World Medicine

Öne Çıkanlar