TRPharm Afrika Pazarına Yöneldi

TRPharm Afrika Pazarına Yöneldi

TRPharm Afrika Pazarına Yöneldi

Onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, nadir hastalıklar ve medikal estetik odağında sunduğu ilaç ve ilaç dışı inovatif çözümlerle sağlık alanı şirketi TRPharm, Afrika pazarında portföyünü tanıtmak, bölgedeki şirketlerle tanışarak yeni iş birliklerine imza atmak için Gana ve Kenya’da gerçekleşen medikal fuarlara katıldı.

Yenilikçi sağlık şirketi TRPharm, global bir şirket olma vizyonu doğrultusunda sağlık alanında gerçekleştirilen uluslararası fuarlara katılarak sektördeki gücünü artırıyor. 16-18 Mayıs tarihleri arasında Gana’nın Akra şehrinde düzenlenen Uluslararası Tıbbi İlaç ve Sağlık Sektörü ticaret fuarı West Africa Pharma Healthcare Show’a katılan TRPharm, Batı Afrika bölgesindeki ilaç üreticileri, bayileri ve distribütörleri, hastaneler ve yetkili mercilerle bir araya geldi. Ardından ise 21-23 Haziran tarihleri arasında Kenya Nairobi’de gerçekleştirilen Afrika’nın önde gelen medikal fuarı Medexpo Kenya 2023’e katıldı.

Katıldığı her iki fuarda da sunduğu inovatif çözümlerle sağlık alanındaki iddiasını ortaya koyan TRPharm, Doğu Afrika ve Sahra Altı Afrika’da portföyünü tanıttı. Bu iki fuarın pazarı anlamak ve ihtiyaçları tespit etmek açısından önemli olduğuna değinen TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce, şunları söyledi: “Global bir sağlık şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Kenya ve Gana’da gerçekleştirilen fuarlarda pazardaki oyuncularla tanışıp, ortak hareket edebileceğimiz firmalarla bir araya gelme fırsatını yakaladık. Pazardaki ihtiyaçları yakından gözlemleyerek portföyümüzle bu ihtiyaçların hangilerine yanıt verebileceğimizi gördük, eksiklerimizi tespit ettik. Uzun vadeli yatırım planlarımızı değerlendirmeye başladık. Şimdiki hedefimiz tespit ettiğimiz ihtiyaçlar ekseninde çalışmalarımızı tamamlayarak, her iki coğrafyada da aktif olarak yer almak. ”

TRPharm Hakkında

2013 yılında kurulan TRPharm, onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, medikal estetik ve özellikle nadir hastalıkların tedavisine yönelik orijinal, jenerik ve biyobenzer ürünleri sektörün hizmetine sunuyor. Son dönemde ilaç alanındaki tecrübesine cihaz, genetik testler ve rejeneratif tıp alanlarını da ekleyen TRPharm, ürün ve hizmetlerini Latin Amerika’dan, Kafkas ülkelerine, Balkanlar’dan Kuzey Afrika’ya kadar birçok farklı coğrafyadaki 20’den fazla ülkeye ulaştırıyor. Sektördeki iddiasını “Where Health Meets Innovative Solutions” mottosuyla sürdüren TRPharm, global, inovatif bir sağlık firması olmayı hedefliyor.

Önceki

Gilead Türkiye’den Almanya Hepatoloji İş Birimine Görevlendirme

Sonraki

Bayer ve YGA’nın “Bilimle Buluş” Projesi, Final Günü İle Tamamlandı

Öne Çıkanlar