TRPharm, Oftalmoloji Alanında Güçlenmeye Devam Ediyor

TRPharm, Oftalmoloji Alanında Güçlenmeye Devam Ediyor

TRPharm, Oftalmoloji Alanında Güçlenmeye Devam Ediyor

Sağlık şirketi TRPharm, yeni ürünleriyle oftalmoloji alanındaki iddiasını ortaya koyuyor. Oftalmoloji alanındaki en son gelişme, araştırma ve en iyi uygulamaları yakından takip eden TRPharm, ilaç ve cerrahi ürün pazarındaki iddialı ürünlerine 2024 itibarıyla mikronütrisyon ürünlerini eklemeye hazırlanıyor.

Onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, nadir hastalıklar ve medikal estetik odağında sunduğu ilaç ve ilaç dışı inovatif çözümlerle sağlık alanı şirketi TRPharm, oftalmoloji alanındaki en son gelişme, araştırma ve en iyi uygulamaları yakından takip ederek pazarı yeni ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. İlaç ve cerrahi ürünlerle oftalmoloji alanındaki iddiasını gözler önüne seren TRPharm, 2024 itibarıyla mikronütrisyon ürünlerini de piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce, şunları söyledi: “Global, inovatif sağlık şirketi vizyonumuza giden yolda oftalmoloji alanında da yenilikçi ürünleri portföyümüze katıyoruz. UV ve mavi ışığın zararlı etkilerine karşı gözleri koruyan inovatif göz damlamız ile başlayan oftalmoloji yolculuğumuz, farklı yapısıyla dünyada ilk ve tek olan göz içi lensi ile katarakt hastalarının tedavisinde çığır açmayı hedefleyerek devam ediyor. Bu yıl cihaz alanına da girdikten sonra önümüzdeki sene itibarıyla mikronütrisyon ürünlerimizi piyasaya sunacağız. Formülü de TRPharm tarafından oluşturulan bu ürünlerin pilot üretimine başladık. Önümüzdeki dönemde oftalmoloji alanında pazarda önemli bir yer edinmeyi hedefliyoruz.”

TRPharm Hakkında

2013 yılında kurulan TRPharm, onkoloji, immünoloji, gastroenteroloji, oftalmoloji, medikal estetik ve özellikle nadir hastalıkların tedavisine yönelik orijinal, jenerik ve biyobenzer ürünleri sektörün hizmetine sunuyor. Son dönemde ilaç alanındaki tecrübesine cihaz, genetik testler ve rejeneratif tıp alanlarını da ekleyen TRPharm, ürün ve hizmetlerini Latin Amerika’dan, Kafkas ülkelerine, Balkanlar’dan Kuzey Afrika’ya kadar birçok farklı coğrafyadaki 20’den fazla ülkeye ulaştırıyor. Sektördeki iddiasını “Where Health Meets Innovative Solutions” mottosuyla sürdüren TRPharm, global, inovatif bir sağlık firması olmayı hedefliyor.

 

Önceki

Halk Sağlığını Korumak ve Geliştirmek Kapsamlı Bir Yaklaşım Oluşturur

Sonraki

Türkiye’nin Silisyum İçeren Kolajen Takviyesi Wellcare Collagen Beauty Boost Tüketiciyle Buluştu!

Öne Çıkanlar