TRPharm’da Üst Düzey Atama

TRPharm’da Üst Düzey Atama

Sağlığı inovatif çözümlerle buluşturma misyonuyla çalışmalarını sürdüren TRPharm’da Pazarlama Direktörlüğü görevine Nazlıcan Işıtman atandı.

Nazlıcan Işıtman, 1 Kasım 2021 tarihi itibarıyla TRPharm Pazarlama Direktörlüğü’ne atandı. Işıtman, alanındaki güçlü tecrübesi ile TRPharm’ın faaliyet göstereceği 30 ülkenin marka ve kurumsal pazarlama yöneticiliğini üstlenmenin yanı sıra İcra Kurulu’nun da daimi üyesi olarak görev alacak.

Yeni görevi için heyecan duyduğunu belirten Işıtman, “TRPharm, kritik hastalıklarda inovatif çözümleri paydaşlarıyla buluşturmada önemli bir misyon üstleniyor. Ben de bu misyonun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Ülkemizin sağlık alanındaki öncü ve yenilikçi şirketi TRPharm ekibi ile birlikte başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” açıklamasını yaptı.

Nazlıcan Işıtman, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasını takiben Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kariyerine 2002 yılında Sanofi İlaçları’nda Onkoloji Ürün Uzmanı olarak başlayan Işıtman, 19 yıllık kariyeri boyunca farklı tedavi alanlarında ürün müdürü, pazarlama müdürü, satış ve pazarlama müdürü olarak görev aldı.

Önceki

Nobel İlaç Türkiye Genel Müdürü Oğuz Akandil Oldu

Sonraki

Obezitede Damgalama ve Ayrımcılığa Karşı Medyanın Rolü Tartışıldı

Öne Çıkanlar