Ali Raif İlaç, Stevie’s Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödül Aldı

Ali Raif İlaç, Stevie’s Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödül Aldı

Ali Raif İlaç, Stevie’s Uluslararası İş Ödülleri’nde Bronz Ödül Aldı

Ali Raif İlaç, “Aris Akademi’nin Gelişim Serüveni” projesi ile Stevie’s Uluslararası İş Ödüllerinde “Online Eğitimde Başarı” dalında bronz ödülün sahibi oldu.

2002 yılından bu yana kurumların ve iş profesyonellerinin alanındaki uygulamalarını ve katkılarını onurlandırarak tüm dünyada bilinir ve görünür kılan Stevie’s İş Ödüllerinin 2023 yılı kazananları belli oldu.

Ali Raif İlaç, 66 ülkeden 3.700 başvurunun farklı dallarda değerlendirildiği 2023 Stevie’s İş Ödülleri’nde “Online Eğitimde Başarı” kategorisinde “Bronz” ödül almaya hak kazandı.
Ali Raif İlaç, 66 ülkeden 3.700 başvurunun farklı dallarda değerlendirildiği 2023 Stevie’s İş Ödülleri’nde “Online Eğitimde Başarı” kategorisinde “Bronz” ödül almaya hak kazandı.

2018 yılında Eğitim ve Gelişim Ekibi tarafından lansmanı yapılarak Ali Raiflilerin hayatına giren Aris Akademi LMS ( Learning Management System) Platformu, yıllar içinde dijital dönüşüm ve oluşturulmak istenilen öğrenme kültürünün önemli bir enstrümanı oldu. Gelişimine durmaksızın devam eden Aris Akademi, Ali Raif İlaç’ın 60. kuruluş yılında almış olduğu bu anlamlı ödül ile serüvenini taçlandırdı.

Dijital çağın yeni nesil öğrenme platformu olarak yapılandırılan Aris Akademi, sınırsız eğitim içerikleri, öğrenme ve gelişim sürecini keyifli hale getiren oyunlaştırma özelliği, kişiye özel içerikler sunan yapay zekâ desteği ve 7/24 mobil uygulama erişimi ile Ali Raif Ailesinin gelişimini desteklemeye devam edecek.

 

Ali Raif İlaç Hakkında

Ali Raif İlaç 1963 yılından beri Türk İlaç Endüstrisi’nin oyuncuları arasında yer almaktadır.
Yüzde yüz yerli sermayesi ile yaşama değer katmak, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek için topluma yüksek kalitede hizmet ve ürün sunma misyonu ile 60 yıldır kurum kültürüne ve değerlerine sahip çıkarak büyümeye devam etmektedir. Bugün 800’den fazla çalışanı, 230’dan fazla farmasötik formda ürünü ve 80’den fazla markası ile 14 tedavi alanında hizmet vermektedir. Ürün ithalatı, ihracatı ve eşdeğer ürün üretim ve pazarlamasını gerçekleştirirken  inşaatı devam eden yeni üretim tesisi yatırımı ile ilaç sanayisine olan katkısını 60. yılında da birliktelik ruhu ile geleceğe taşımaktadır.

AR-GE Laboratuvarı, 12 Ocak 2017 tarihinde T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından AR-GE merkezi olarak tescil edilmiştir. Bu merkezde geliştirilen eşdeğer ürünler, iç pazarlara sunulduğu gibi dış pazarlarda da yerini almaktadır. Turkishtime ‘’Türkiye Ar-Ge 250 Araştırması’’ kapsamında, Ali Raif İlaç gerek kadın araştırmacı istihdamı gerekse ürettiği proje ve marka sayısı başlıklarında listede ilk sıralarda yerini almaya devam etmektedir.

İlaç endüstrisi kariyer yolculuğunda emin adımlarla ilerlemeye imkan veren Ali Raif ilaç, insan kaynağına verdiği değeri, başarılı işe alım süreçlerini 2018 ve 2019 yıllarında İnsana Saygı Ödülü ile taçlandırmıştır. Gelişime önem veren Ali Raif İlaç, potansiyel yönetici adaylarının gelecek rollere hazırlandığı ve yüksek  terfi oranlarına ulaşıldığı ‘Aris Future Gelişim Yolculuğu’ projesi ile 2022 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri’nde ‘Yetenek Gelişim Programı’ kategorisinde, “Bronz” ödülün sahibi olmuştur.

Detaylı bilgi için: www.aliraif.com.tr

 

Önceki

Pfizer Türkiye, Gençler Tarafından En Çok Çalışılmak İstenen Sağlık Şirketi Oldu

Sonraki

Ali Sinan Çelebi, Ali Raif İlaç Tedarik Operasyonları Direktörü Oldu

Öne Çıkanlar