AstraZeneca Türkiye’nin Yenilenen Web Sitesi Artık Daha Sade

AstraZeneca Türkiye’nin Yenilenen Web Sitesi Artık Daha Sade

AstraZeneca Türkiye’nin Yenilenen Web Sitesi Artık Daha Sade

Tüm iş süreçlerinde olduğu gibi dijital platformlarında da yenilikçi ve inovatif bir yaklaşımla ilerleyen AstraZeneca Türkiye’nin yenilenen web sitesi artık daha sade.

Bilimi temel alarak geliştirdiği yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılan AstraZeneca’nın Türkiye web sayfası, sadeleştirme çalışmaları kapsamında yenilendi.

AstraZeneca’nın global web sitesi ve “Science Can” söylemine paralel şekilde, “Bilimle Mümkün” yaklaşımıyla güncellenen web sitesinde; AstraZeneca Türkiye hakkında en güncel kurumsal bilgilere, tedavi alanları ve sürdürülebilirlik özelindeki çalışmalarına, güncel haberlere ve kariyer sayfasına çok daha sade ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün.

Bilimden ilham aldığı inovatif bakış açısı doğrultusunda tüm iş süreçlerinde olduğu gibi dijital platformlarında da sadeleşmeye devam eden AstraZeneca Türkiye’nin yenilikçi ve inovatif yaklaşımını en iyi şekilde yansıttığı web sitesine www.astrazeneca.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Şirket, sadeleştirme çalışmaları kapsamında verimlilik sağlayacak değişikliklerle platformlarını ve çalışma süreçlerini daha da etkili hale getirmeye devam edecek.

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca (LSE/STO/NYSE: AZN), özellikle onkoloji, kardiyovasküler, renal ve metabolik hastalıklar, solunum ve immünoloji olmak üzere üç tedavi alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesine odaklanan küresel, bilim odaklı bir biyofarmasötik şirketidir. Genel Merkezi İngiltere’nin Cambridge kentinde bulunan AstraZeneca, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve şirketin yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.astrazeneca.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Önceki

Begüm Erdal, Pfizer Gelişen Pazarlar, Accord Pazar Erişim&Ticari Hukuk Direktörü Oldu

Sonraki

Gilead Her Şey Karaciğer İçin “ALL4LIVER 2023”’ü Türkiye’de de Başlattığını Açıkladı

Öne Çıkanlar