Berkin Gökbudak, Janssen Türkiye Nörobilim ve Pulmoner Hipertansiyon Birimlerinde EMEA Bölgesi Ticari Strateji Lideri Olarak Atandı

Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye, çalışanlarının gelişim alanlarını desteklemeye devam ediyor. Liderlik gelişimine yönelik eğitimler, çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışını destekleyen uygulamalar, iş-yaşam dengesinin en iyi şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacak politikalar, iş dünyasının değişen trendlerine uygun tasarladığı süreçlerle Janssen Türkiye, çalışanlarına global kariyer fırsatları da sunuyor.

135 yıllık bilimsel mirası, inovatif bakış açısı ve global vizyonundan beslenen hasta odaklı yaklaşımı ile 23 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, organizasyonundaki yetenekleri geliştirmeye devam ediyor. Yenilikçi bakış açısı ve küresel vizyonundan beslenen, çalışanlarının her alanda gelişimini destekleyen uygulamaları sunan şirket, global kariyer fırsatları ile de çalışanlarını destekliyor.

Bu kapsamda 2023 yılı içinde Janssen Türkiye’de iki global atama da gerçekleşti. Janssen Türkiye ve Ukrayna’da Onkoloji – Hematoloji ve Pulmoner Hipertansiyon İş Birimi Direktörü olarak görev alan Berkin Gökbudak, Nörobilim ve Pulmoner Hipertansiyon birimlerinde EMEA Bölgesi Ticari Strateji Lideri olarak atandı.

Çalışanlara sunduğu desteklerle bağımsız değerlendirme kuruluşu Top Employers Institute tarafından üst üste üçüncü kez En İyi İşveren Sertifikasına layık görülen Janssen TURGAN’ın Genel Müdürü Laetitia Decroix Guilloux, “Günümüzün yüksek rekabetçi piyasalarında, ideal çalışma ortamını yaratmak için çalışanlarımızı her alanda desteklememiz gerektiğinin bilincindeyiz. Yenilikçi bir bakış açısıyla yürüttüğümüz tüm süreçlere çalışma arkadaşlarımızı da dahil ediyor ve onları global olarak desteklemeye devam ediyoruz. Johnson & Johnson olarak kariyer gelişimlerini yeni pazarlarda sürdüren çalışanlarına benzersiz fırsatlar sunmaya ve Türkiye’yi Johnson & Johnson için bir yetenek merkezi olarak konumlandırmaya kararlıyız.”

Johnson & Johnson Hakkında:

Johnson & Johnson olarak, mutlu hayatların, gelişen toplumların ve ilerlemenin temelinin toplum sağlığı olduğuna inanıyoruz. 130 yıldan fazla bir süredir her yaşta ve yaşamın her aşamasında insanların iyi ve sağlıklı olmasını hedefliyoruz. Bugün, dünyanın en büyük ve çeşitli sağlık şirketlerinden biri olarak, erişimimizi ve gücümüzü toplum sağlığı için kullanmayı taahhüt ediyoruz. Sağlığa erişimi geliştirmeye, daha sağlıklı toplumlar oluşturmaya, herkes için her yerde sağlıklı bir zihin, beden ve çevre sağlamak için çalışıyoruz. Toplum sağlığını geliştirmek için kalbimizi, bilimselliğimizi ve zekamızı ortaya koyuyoruz.

Daha fazla bilgi için: www.jnj.com @JNJNews adresinden bizi takip edebilirsiniz.

Johnson & Johnson’ın İlaç Şirketi Janssen Hakkında:

Janssen’de, hastalıkların geçmişte kaldığı bir gelecek yaratıyoruz. Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi olarak, hayal ettiğimiz bu geleceğin hastalar için gerçeğe dönüşmesi amacıyla durmaksızın çalışıyoruz. Bu yolda hastalıklarla mücadelede bilimin, hastaların tedaviye erişimini artırmada zekamızın ve umutsuzluğu iyileştirmek için kalbimizin gücüyle hareket ediyoruz. En büyük farkı yaratabileceğimiz tedavi alanlarına odaklanıyoruz: Onkoloji-Hematoloji, İmmünoloji, Merkezi Sinir Sistemi, Bulaşıcı Hastalıklar, Pulmoner Hipertansiyon ve Kalp-damar ve Metabolizma Hastalıkları.

Daha fazla bilgi için www.janssen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi www.twitter.com/JanssenGlobal adresinden ve Janssen Türkiye Linkedin’den takip edebilirsiniz. Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen şirketlerinden biridir.

Önceki

MSD Türkiye Genel Müdürü Gözde Güllüoğlu, Global Marka Lideri Oldu

Sonraki

Erişkin Lösemi Hastaları Günü Umut Dolu Hikayelerle Kutlandı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar