Boehringer Ingelheim’den Yeni Atama

ayisigi-seda-atici-boehringer

Ayışığı Seda Atıcı Boehringer Ingelheim META Bölgesi’nde Terapötik Alan Lideri olarak görev alırken Türkiye organizasyonuna İş Destek Direktörü olarak atandı.

Ayışığı Seda Atıcı Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesine 2009 yılında Kıdemli Ürün Müdürü olarak katıldı. 2012 yılında Pazarlama Müdürü görevini üstlendikten sonra 2015 tarihi itibarıyla META Bölgesi’ne Bölge Terapötik Alan Lideri olarak atandı. 2018 yılından itibaren ise Bölge Terapötik Alan Lideri görevine ek olarak META Bölgesi’nin Pazar Erişim/Kilit Müşteri Yönetimi Lideri görevini üstlendi. Atıcı Ağustos 2020 itibarıyla Türkiye organizasyonunda İş Destek Direktörü olarak görev almaya başladı.

META Bölgesi’nde yer alan ülkelerde oluşturulan ve yeni bir departman. İş Destek Departmanı; Ticari satış ve iş operasyonlarının yönetilmesinden sorumlu: Ticari Satış, Dijital İletişim, Müşteri Değer Yönetimi, Satış Eğitim, Kongre ve Etkinlik Yönetimi gibi birimleri çatısı altında topluyor.

İnsan ve hayvan sağlığını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren araştırma, geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, önemli atamalarına devam ediyor.

Ayışığı Seda Atıcı

İstanbul Üniversitesi Biyoteknoloji Bölümü’nden mezun olan A. Seda Atıcı, Galatasaray Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. 2003 yılından beri ilaç sektöründe farklı firmaların ulusal ve bölgesel yapılarında satış, ticari mükemmellik, pazar erişim ve pazarlama alanlarında farklı liderlik ve yöneticilik rolleri üstlenmiştir.

Önceki

Pfizer Global’da Yeni Atama

Sonraki

Roche Türkiye’den Yeni Atama

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar