Janssen TURGAN Bölgesi İletişim ve Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü İrem Koyuncu Oldu

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin İletişim ve Halkla İlişkiler (CPA) Kıdemli Müdürlüğüne İrem Koyuncu atandı. İrem Koyuncu, Gelişmekte Olan Pazarlar İletişim ve Halkla İlişkiler’e bağlı olarak TURGAN bölgesi (Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbeycan) iletişiminden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışacak.

135 yıllık bilimsel mirası, inovatif bakış açısı ve global vizyonundan beslenen hasta odaklı yaklaşımı ile 23 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, İrem Koyuncu’yu Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü olarak Yönetim Kurulu ekibine dahil etti.

Toplum sağlığı için kamu, akademi ve sağlık çalışanlarıyla güçlü iş birlikleri kuran Janssen Türkiye’de, Ekim 2023 itibarıyla TURGAN bölgesi İletişim ve Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü olarak göreve başlayan İrem Koyuncu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı ve Chartered Institute of Marketing’de Pazarlama yüksek lisansı yaptı. Kariyerine Koç Holding Enerji Grubu’nda başlayan Koyuncu, sırasıyla Çin’de Fiege International, Ekol Lojistik ve Roche Türkiye’de görev aldı. Son yıllarda İngiltere’de kendi kurduğu girişimde önemli çalışmalara imza atan İrem Koyuncu, kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirket ve dernekler için kurumsal kimlik gelişimi üzerine kariyerine devam ediyordu. 

Johnson & Johnson Hakkında:

Johnson & Johnson olarak, mutlu hayatların, gelişen toplumların ve ilerlemenin temelinin toplum sağlığı olduğuna inanıyoruz. 130 yıldan fazla bir süredir her yaşta ve yaşamın her aşamasında insanların iyi ve sağlıklı olmasını hedefliyoruz. Bugün, dünyanın en büyük ve çeşitli sağlık şirketlerinden biri olarak, erişimimizi ve gücümüzü toplum sağlığı için kullanmayı taahhüt ediyoruz. Sağlığa erişimi geliştirmeye, daha sağlıklı toplumlar oluşturmaya, herkes için her yerde sağlıklı bir zihin, beden ve çevre sağlamak için çalışıyoruz. Toplum sağlığını geliştirmek için kalbimizi, bilimselliğimizi ve zekamızı ortaya koyuyoruz.

Daha fazla bilgi için: www.jnj.com @JNJNews adresinden bizi takip edebilirsiniz.

Johnson & Johnson’ın İlaç Şirketi Janssen Hakkında:

Janssen’de, hastalıkların geçmişte kaldığı bir gelecek yaratıyoruz. Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi olarak, hayal ettiğimiz bu geleceğin hastalar için gerçeğe dönüşmesi amacıyla durmaksızın çalışıyoruz. Bu yolda hastalıklarla mücadelede bilimin, hastaların tedaviye erişimini artırmada zekamızın ve umutsuzluğu iyileştirmek için kalbimizin gücüyle hareket ediyoruz. En büyük farkı yaratabileceğimiz tedavi alanlarına odaklanıyoruz: Onkoloji-Hematoloji, İmmünoloji, Merkezi Sinir Sistemi, Bulaşıcı Hastalıklar, Pulmoner Hipertansiyon ve Kalp-damar ve Metabolizma Hastalıkları.

Daha fazla bilgi için www.janssen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi www.twitter.com/JanssenGlobal adresinden ve Janssen Türkiye Linkedin’den takip edebilirsiniz. Johnson and Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Johnson & Johnson’ın ilaç şirketi Janssen şirketlerinden biridir.

Önceki

Dr. Oğuz Yılmazer, Alexion Kıdemli Medikal Direktörü Oldu

Sonraki

Türkiye’nin İlk ve En Kapsamlı Kadın Sağlığı Podcast Serisi “KADINA SAĞLIK” Yayında!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar