Menarini Türkiye’nin “Kalbinizden Geçenler” Podcast Projesine Ödül

Menarini Türkiye’nin 2020 yılında hayata geçirdiği “Kalbinizden Geçenler” podcast projesi, DijiBest ödüllerinde “En İyi Doktor Odaklı Dijital Medya İletişimi Ödülü”ne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen ve İtalya’nın en büyük ilaç şirketlerinden Menarini yenilikçi dijital uygulamaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Menarini Türkiye’nin kardiyoloji ve dahiliye branşlarında merak edilen konulara yer verdiği bilimsel podcast uygulaması “Kalbinizden Geçenler” projesi “En İyi Doktor Odaklı Dijital Medya İletişimi Ödülü”nün sahibi oldu.

Dijitalist Kongresi’nin düzenlediği Sağlıkta Dijital Dönüşümün En İyilerinin yer aldığı DigiBest ödüllerinde “En İyi Doktor Odaklı Dijital Medya İletişimi Ödülü”ne layık görülen “Kalbinizden Geçenler” podcast projesi Türkiye’nin kalp sağlığı alanındaki ilk podcast serisi olarak 2020 yılında hayata geçirildi.

Menarini Türkiye’nin bir ilke imza atarak başlattığı proje ile, kardiyoloji ve dahiliye alanındaki güncel bilgiler sağlık profesyonelleri ile paylaşılıyor. Hekimlerin 7 gün 24 saat, diledikleri zaman dinleyebilecekleri “Kalbinizden Geçenler” podcast uygulaması, kardiyovasküler ve dahili hastalıkların tedavisinde ulusal ve uluslararası kongrelerden bilimsel içerikler, yeni klinik araştırmalar hakkında bilgiler, vakalar ve güncel haberler gibi zengin ve sürekli geliştirilen bir içerikle, kardiyoloji ve dahiliye branş hekimlerine sunuluyor.

Önceki

Anne, Bebek ve Çocuk Sağlığında En Doğal Çözüm Nurse Harvey’s

Sonraki

Chiesi, 2021 Yılı Sürdürülebilirlik Raporunu Yayınladı

Öne Çıkanlar