Sanovel’de Kardiyovasküler Alanda Atama

Sanovel, satış & pazarlama fonksiyonuna güç katmaya ve yetenek yönetimi odağında çalışanlarının kariyer yolculuklarında yanlarında olmaya devam ediyor. 2007 yılında Sanovel’e katılan ve son olarak Kardiyovasküler grubunda İstanbul Bölge Müdürü olarak görev alan Mürsel Gürbüz, Kardiyovasküler Tanıtım Müdürlüğü’ne atandı.   

 

2002 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Mürsel Gürbüz, ilaç sektöründeki kariyerine 2003 yılında Roche’ta Tıbbi Satış Temsilcisi olarak başladı. İzleyen yıllarda Wyeth İlaç ve P&G’de çeşitli görevler üstlendi. 2007 yılında Ürün Tanıtım Uzmanı olarak Sanovel ailesine katılan ve 2017 yılında Kardiyovasküler 1 grubu İstanbul Bölge Müdürü olarak görevini sürdüren Gürbüz, Kardiyovasküler 2 Tanıtım Müdürlüğü’ne atandı.

Sanovel Hakkında

Türk ilaç sektörünün lider oyuncularından olan Sanovel, 1983 yılında Eczacı Erol Toksöz tarafından kuruldu. Güçlü portföyü ve kilit terapötik alanlardaki ürün çeşitliliği ile Sanovel, yılda 227 milyon kutu üretim kapasitesine ve European cGMP (İyi Üretim Uygulamaları) sertifikasına sahiptir. Dünyanın en büyük sağlık otoritesi kabul edilen Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (FDA) tarafından denetlenerek majör ve kritik bulgu olmadan onay alan ilk ve tek Türk ilaç şirketi olan Sanovel, güçlü Ar-Ge’si ve patent/fikri haklar alanlarındaki yetkinlikleri ve başarılarıyla da sektöründe öne çıkmaktadır. Birçok tedavi alanında pazara ilk eşdeğer ürün sunan şirket olan ve bu sene 40. yılını kutlayan Sanovel, Türk ilaç endüstrisine ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve 1.600’ü aşkın çalışanı ile toplumların bir ömür sağlığı için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

www.sanovel.com.tr

Sanovel Sosyal Medya Hesapları:   

https://www.facebook.com/sanovel

https://www.instagram.com/sanovelilac/

https://www.linkedin.com/company/sanovelilac

https://www.youtube.com/channel/UCalJjYbjroIb5-eDU5HMCPg

https://twitter.com/SanovelFarma

Önceki

Prof. Dr. Mustafa Çetiner: Enerji İçecekleri Gerçekten Enerji Kaynağı mı?

Sonraki

Teknopark İstanbul, Care4RARE ile Nadir Hastalıklara Yönelik Dijital Çözümleri Destekliyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar