Golden Pulse Awards 2024’te AstraZeneca Türkiye’ye İki ödül

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm paydaşların, ekiplerin ve kişilerin bu alanda gerçekleştirdikleri çalışmalarda gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Awards 2024 ödül töreninde AstraZeneca Türkiye iki ödüle birden layık görüldü.

 

MD Magazin tarafından düzenlenen, “Golden Pulse Awards” 2024 yılı ödüllerinde kazananlar belli oldu. Sektör profesyonellerinin ve şirketlerinin başarılarını tescilleyen, sağlık alanındaki tüm paydaşları bir araya getiren ödül töreninde AstraZeneca Türkiye, “İlk Yardıma İlk Sen Koş” projesi ile “Yılın En Başarılı Sosyal Sorumluluk Projesi” ve “Heart Campus Metaverse” projesi ile de “Yılın En Başarılı Kongre, Sempozyum, Toplantı Katılımı” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

AstraZeneca Türkiye’nin Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) ile yürüttüğü “İlk Yardıma İlk Sen Koş” projesi ile Türkiye’nin çeşitli illerindeki lise öğrencilerine gönüllü acil tıp uzmanları tarafından teorik ve uygulamalı temel ilk yardım eğitimleri veriliyor. AstraZeneca Türkiye’nin ülkemizde hekimlere yönelik olarak ilk kez hayata geçirdiği dijital platformu Heart Campus Metaverse ise dijital kanallar üzerinden daha fazla hekime ulaşmak amacıyla geliştirildi. Çoklu kanal ve metaverse araçlarını bir araya getiren bu yenilikçi dijital platform sayesinde hekimler metaverse ortamında avatarlarıyla bir araya gelebiliyor ve toplantılara katılabiliyor.

Aldıkları ödüller hakkında değerlendirmede bulunan AstraZeneca Türkiye Ülke Başkanı Ecz.Serkan Barış, “Sağlık sektöründe öncü projelerimizle başarılarımızı bir kez daha taçlandırmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz. ‘İlk Yardıma İlk Sen Koş’ projesi ile kazandığımız ödül, topluma karşı üstlendiğimiz sorumluluğun bir yansıması. ‘Heart Campus Metaverse’ projesi ile kazandığımız ödül ise teknoloji ve dijitalleşmenin gücünü arkamıza alarak ekosistemimize yaptığımız inovatif katkıların takdir edilmesi anlamına geliyor. Bu ödüller, aynı zamanda paydaşlarımızla kurduğumuz güçlü iş birliklerinin bir göstergesi niteliğinde. Bu başarıları elde etmemizde katkısı olan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve değerli paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gelecekte de yenilikçi projelerle toplumumuza ve sağlık sektörüne değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.

AstraZeneca Hakkında

AstraZeneca (LSE/STO/NYSE: AZN), özellikle onkoloji, kardiyovasküler, renal ve metabolik hastalıklar, solunum ve immünoloji olmak üzere üç tedavi alanındaki hastalıkların tedavisine yönelik reçeteli ilaçların keşfi, geliştirilmesi ve ticarileştirilmesine odaklanan küresel, bilim odaklı bir biyofarmasötik şirketidir. Genel Merkezi İngiltere’nin Cambridge kentinde bulunan AstraZeneca, 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve şirketin yenilikçi ilaçları dünya çapında milyonlarca hasta tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için www.astrazeneca.com.tr adresini ziyaret edebilir veya www.linkedin.com/company/astrazeneca/  ile Linkedin’den, www.facebook.com/AstraZenecaTurkiye/  ile Facebook’tan, www.instagram.com/astrazenecaturkiye/www.instagram.com/astrazenecaturkiyekariyer ile Instagram’dan ve https://www.youtube.com/astrazenecaturkiye ile Youtube’dan takip edebilirsiniz.

Önceki

Gilead, Prix Galien Ödülü’ne Layık Görüldü

Sonraki

Golden Pulse Awards’dan onKOlay’a “Yılın En Başarılı Health & Wellness ve Bilinçlendirme Aplikasyonu” Ödülü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar